Yasaman

جدیدترین مدلهای آرایش عروس بر اساس سبک‌های مدرن چه ویژگی‌هایی دارد؟

ویژگی‌های جدیدترین مدلهای آرایش عروس بر اساس سبک‌های مدرن!

آرایشگران حرفه‌ای سراسر جهان تعیین می‌کنند که سبک‌های آرایش عروس مدرن چیست و هر سال، جدیدترین مدلهای آرایش عروس بر اساس نظر آن‌ها انتخاب می‌شود. اگر دوست داری آرایش عروس خودت را مدرن کنی، توصیه‌های آن‌ها را در ادامه بخوان.

با خواندن این مقاله متوجه می‌شوی که ویژگی‌های جدیدترین مدلهای آرایش عروس بر اساس سبک‌های مدرن سال چیست.

"ساده‌ترین الفبای آرایش چهره عروس به سبک جدید" را اینجا بخوانید.

عروس‌های مدرن نیاز به منعکس کردن سبک منحصر به فرد و شخصی خود دارند. آرایش کلاسیک و طبیعی با رنگ‌های زنده مانند نارنجی و انواع تونالیته‌های صورتی بیشترین طرفداران را دارند. رنگ صورتی واقعاً مناسب عروس‌ها است؛ ولی نه صورتی عروسک باربی!

جذاب‌ترین تونالیته‌های رنگ صورتی برای عروس‌ها، سایه‌های روشن و خنک آن هستند که در برندهای Dior، Pucci و Isabel Marant دیده می‌شوند. پیدا کردن سایه مناسب رنگ صورتی می‌تواند تون اصلی پوست عروس را زیباتر و شاداب‌تر نشان دهد.

اگر به خاطر روز عروسی خود به آرایش غلیظ فکر می‌کنی، فقط به یاد داشته باشی که همیشه احساس تازه و مدرن بودن با داشتن پوستی درخشان و شفاف میسر می‌شود و نه پوستی انباشته از محصولات آرایشی!

دیگر سبک آرایش مدرن برای جدیدترین مدلهای آرایش عروس در مورد چشم‌ها، آرایش اسموکی است که همیشه جادویی و خیره‌کننده به نظر می‌رسد. آرایش چشم دودی با رنگ‌های شکلاتی که در مدل‌های برند "آلبرتا فریتی" به چشم می‌خورد، بی‌نظیر و فوق‌العاده است.

آرایش چشم دودی بسیار متنوع است و می‌توان آن را با سبک‌های متفاوتی اجرا کرد. همراهی این سبک با سایه چشم به رنگ‌های آلویی، آبی، نقره‌ای و طلایی نیز بسیار زیبا خواهد بود. خط چشم مشکی و سایه نقره‌ای نیز برای آرایش چشم اسموکی سبک عالی هستند.

در کل، ویژگی‌های جدیدترین مدلهای آرایش عروس بر اساس سبک‌های مدرن شامل پوستی بی‌عیب و نقص، آرایش کامل چشم‌ها، مژه‌های ریمل زده یا مصنوعی و استفاده از رنگ‌های طبیعی برای اجزای صورت می‌شود.

در ضمن، رژ لب قرمز با آرایش سبک و ملایم همیشه برای آرایش عروس مناسب است. در مقابل، آرایش طبیعی نیز می‌تواند به عروس احساس راحتی بیشتری بدهد تا زیبایی طبیعی خود را به نمایش بگذارد.

بیشتر بخوانید: "مدل آرایش جدید عروس خود را باید بر اساس چه مواردی انتخاب کنم؟"

مطالب مرتبط

معرفی یک وبسایت برای ساخت کارت دعوت عروسی دیجیتال!
عروسی

معرفی یک وبسایت برای ساخت کارت دعوت عروسی دیجیتال!