Yasaman

همکاری جدید دولچه و گابانا با برند لوازم خانگی Smeg

معرفی همکاری دولچه و گابانا با برند لوازم خانگی Smeg در مجموعه‌ای جدید

دولچه و گابانا یک بار دیگر با برند لوکس لوازم خانگی Smeg همکاری کرده تا از سومین مجموعه "ساخت ایتالیا" Made in Italy خود رونمایی کنند. این بار، این خانه مد ایتالیایی، روی وسایل آشپزخانه بزرگ Smeg کار کرده تا مجموعه آشپزخانه رؤیایی Dolce & Gabbana X Smeg را تشکیل بدهد. در ادامه با جزئیات این مجموعه آشنا شو.

از یخچال گرفته تا گاز و حتی هود آشپزخانه، مجموعه جدید دولچه و گابانا با Smeg می‌تواند هر آشپزخانه‌ای را جذاب و سرشار از رنگ بکند. در این مجموعه، دو طرح متفاوت بر روی تمام بخش‌های سه وسیله آشپزخانه پیاده شده تا فرهنگ غنی ایتالیایی هر دوی این برندها را به رخ بکشد. طرفداران این دو برند می‌توانند آشپزخانه رؤیایی خود را طراحی کنند.

بیشتر بخوانید: "گالری ایده‌های جذاب برای تزئین میز ناهارخوری"

معرفی همکاری جدید دولچه و گابانا با برند لوازم خانگی Smeg

اولین طرح این مجموعه، طرحی با رنگ‌های آبی و سفید بوده که از سفالگری و سرامیک ایتالیایی الهام گرفته است. در این طرح همچنین شاهد ترسیم‌هایی از کوه اتنا و معبد یونانی کستور و پولوکس قرار دارد. این طراحی‌ها با رنگ‌های سفید مرواریدی و آبی اقیانوسی ترکیبی جذاب ایجاد کرده‌اند.

طرح دوم دارای ترکیبی از لیموهای زرد و طلایی، گلابی‌های رسیده و گیلاس‌های قرمز براق است. این طراحی تماماً از دکوراسیون‌های سنتی سیسیل ایتالیا الهام گرفته که به نام کروکی Crocchi شناخته شده است.

"آیا می‌دانی در دکوراسیون داخلی چه اشتباهاتی مرتکب می‌شویم؟" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن