Yasaman

رژ لب صورتی: رنگ محبوب خانم‌ها و همه آنچه که باید در آرایش خود با آن ست کنی!

رژ لب صورتی و تمام نکته‌هایی که باید درباره آرایش صورت با آن بدانی

رژ لب صورتی به خصوص از نوع مات، طرفداران زیادی دارد و تقریباً می‌توان گفت انتخابی دخترانه است. اما برای این که این رنگ رژ، آرایش تو را تکمیل و زیباتر کند، باید به چه نکته‌هایی توجه کنی؟ "یاسمن" در اینجا چند نکته را که باید هنگام استفاده ار رژ لب صورتی رنگ بدانی، با تو در میان می‌گذارد.

رژ لب صورتی تیره: برای این نوع رژ، باید سفیدی چشم‌ها کاملاً مشخص باشد و چشم‌ها شاداب و پرشور جلوه کنند. برای این کار، از خط چشم سفید روی پلک پایین استفاده کن تا سفیدی چشم‌ها کاملاً به نظر برسد.

گونه‌های گلگون: باید رنگ رژ گونه خود را هم با رنگ رژ لب هماهنگ کنی. برای این منظور، از رژگونه سرخ با تونالیته صورتی استفاده کن.

رژ لب صورتی براق: هنگامی که از رژ لب صورتی براق با رنگی روشن استفاده می‌کنی، می‌توان گفت دیگر نیازی به هیچ آرایش اضافه‌ای نداری. تنها مطمئن شو که کرم پودر خود را به خوبی روی پوست مالیده‌ای و ابروهایت مرتب هستند؛ به این ترتیب، هیچ چیز دیگری نمی‌تواند تأثیر رژ لب صورتی را از بین ببرد.

"نحوه آرایش لب برای بزرگ‌تر و حجیم‌تر نشان دادن لب‌ها" را اینجا بخوانید.

رژ لب صورتی و نکته‌هایی که باید درباره آرایش صورت با آن بدانی

ریمل مژه: وقتی از رژ لب صورتی متالیک که زرق و برق زیادی دارد، استفاده می‌کنی، حتماً باید برای تعدیل تمرکز نگاه بر لب‌ها، چشم‌ها را آرایش کنی. برای این کار می‌توانی تنها از ریمل مژه مشکی استفاده یا اگر می‌خواهی کمی فراتر بروی، خط چشم مشکی را امتحان کنی.

رژ لب صورتی مات: وقتی رژ لب صورتی مات را روی لب‌های خود می‌مالی، می‌توانی از خط چشم آبی روشن استفاده کنی! اگر واقعاً جسور هستی و تمایل داری کمی زرق و برق در نگاهت باشد، می‌توانی خط چشم خود را مشخص‌تر بکشی.

آرایش چشم دودی: به عنوان آرایش مجلسی می‌توانی رژ لب صورتی را با آرایش چشمان دودی همراه کنی. تمرکز سایه تیره‌تر باید بر قسمت بیرونی پلک‌ها باشد و رفته‌رفته به سمت وسط و گوشه داخلی چشم‌ها، کم‌رنگ‌تر شود.

"۲ مدل رژ لب قرمز زیبا از برند "آرت دکو" ARTDECO" را اینجا بخوایند.

مطالب مرتبط

شگردهای آرایش لب های باریک برای زیباتر نشان دادن آن‌ها
آرایش

شگردهای آرایش لب های باریک برای زیباتر نشان دادن آن‌ها