Yasaman

همه چیزهایی که باید درباره انتخاب سبک آرایش عروس خود بدانی!

سبک آرایش عروس خود را چگونه انتخاب کنم؟!

آرایش عروس یکی از مواردی است که عروس باید پیش از فرا رسیدن روز بزرگ زندگی خود، درباره آن تصمیم بگیرد. آرایش طبیعی، جسورانه، غلیظ، کلاسیک، پر زرق و برق، ملیح و... سبک‌های زیادی برای آرایش عروس وجود دارند؛ ولی باید کدام یک را انتخاب کرد؟ مانند بسیاری دیگر از تصمیم گیری‌های مربوط به عروسی، پاسخ مطلق و بی‌چون و چرایی نیز برای این پرسش وجود ندارد!

به عنوان یک قاعده کلی، عروس باید در مراسم خود، آرایش بیشتری نسبت به زمان‌های معمول داشته باشد. انتخاب سبک آرایش عروس مناسب، هم باعث می‌شود عکس‌های زیباتری داشته باشی و هم این که زیر نور چراغ‌های بی‌شمار سالن، به زیبایی بدرخشی.

اگر انتخاب آرایش مناسب برای روز بزرگ زندگی تو باعث سردرگمی‌ات شده است، پیشنهاد ما به تو دیدن عکس‌های متنوع آرایش عروس است. با این کار، در نهایت می‌توانی با کمی کمک گرفتن از الهامات درونی خود، زیباترین آرایش عروس را برای صورت خود کشف کنی!

ما در اینجا به ۳ سبک کلی برای آرایش عروس که در تمام دنیا طرفدار دارد، اشاره می‌کنیم.

"آموزش یک مدل آرایش عروس جدید ایرانی با به‌روزترین رنگ‌ها" را اینجا بخوانید.

سبک‌های اصلی آرایش عروس: ظاهری طبیعی و زنانه

۱. ظاهر طبیعی و زنانه:

ویژگی‌های بارز این سبک آرایش عروس عبارتند از: پوست مات، پوشش متوسط پوست، لب‌های بی‌رنگ یا صورتی، ابروهای باریک و براق، رژ گونه هلویی یا صورتی، های‌لایت استخوان‌های گونه، خط چشم متعادل، سایه چشم به رنگ طبیعی پوست و خاکستری، و مژه‌های طبیعی.

سبک‌های اصلی آرایش عروس: ظاهری باشکوه

۲. ظاهر باشکوه:

خط چشم دنباله‌دار مشکی، پوشش متوسط پوست، سایه چشم به رنگ طبیعی پوست، رژ لب قرمز، رژ گونه سبک و ملایم یا بدون رژ گونه، ابروهای ضخیم و حالت‌دار و مژه‌های مصنوعی از مهم‌ترین موارد در این سبک آرایش عروس هستند.

سبک‌های اصلی آرایش عروس: ظاهری پرزرق و برق

۳. ظاهر پرزرق و برق:

سبک آرایش پرزرق و برق عروس این ویژگی‌های اصلی را دارد: سایه و خط چشم دودی، پوشش کامل و سنگین پوست، مژه‌های مصنوعی، کرم پودر برنزه، گونه‌های کانتورینگ شده، ابروهای ضخیم و رژ لب مورد علاقه خودت.

بیشتر بخوانید: "مدل آرایش و شینیون عروس خود را از میان جدیدترین نمونه‌ها انتخاب کن!"

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس