Yasaman

نرم کننده طبیعی مو برای خانم‌هایی که به ترکیبات غیرشیمیایی مراقبت از مو علاقه دارند!

نرم کننده طبیعی مو با ترکیب خانگی سس مایونز، سفیده تخم‌مرغ و ماست

فکر ساختن نرم کننده طبیعی مو در خانه غیرممکن به نظر می‌رسد؛ اما باید به تو بگوییم که این کار نه تنها شدنی است، بلکه بسیار ساده هم هست! اگر به دنبال راه‌های طبیعی برای مراقبت از پوست و موی خود هستی و به روش‌های غیرشیمیایی و خانگی علاقه داری، این کار برایت بسیار ساده‌تر هم خواهد شد! "یاسمن" به تو قول می‌دهد که با استفاده از این ترکیب، موهایی براق، زیبا، ابریشمین و نرم خواهی داشت؛ بدون پرداخت حتی یک ریال هزینه!

نرم کننده طبیعی مو با ترکیب سس مایونز، سفیده تخم‌مرغ و ماست

شاید به نظرت این ترکیب برای نرم کردن موها کمی عجیب باشد و حتی دوست نداشته باشی از آن استفاده کنی؛ اما این ماسک خانگی واقعاً مؤثر است و نتیجه کار برایت بسیار غیرمنتظره و خوشایند خواهد بود!

برای تهیه این نرم‌کننده موی طبیعی، باید نصف فنجان ماست ساده را با همین مقدار سس مایونز و سفیده یک عدد تخم‌مرغ ترکیب کنی. برای این که ماسک تو بوی بهتری داشته باشد، می‌توانی کمی وانیل هم به آن اضافه کنی.

"فواید استفاده از روغن بادام تلخ برای موها" را اینجا بخوانید.

این نرم‌کننده را با تمرکز روی موهای خود بمال و مطمئن شو که تمام تارهای مو به آن آغشته شده‌اند. سپس یک کلاه دوش روی سر خود بکش و صبورانه منتظر شو تا این ترکیب سحرآمیز تأثیر خو را بر موها بگذارد!

پس از حدود ۳۰ دقیقه، موهای خود را با آب ولرم و نه داغ، بشور. نتیجه کار، ارزش این همه صبر کردن را داشت! گیسوانی زیبا که آماده حالت دادن هستند! حالا می‌توانی موها را با شامپوی انتخابی خود شست‌وشو دهی یا اجازه دهی این ترکیب فوق‌العاده، جادوی خود را روی موها کامل کند.

این ترکیب خاص، هدیه "یاسمن" به تو است!

بیشتر بخوانید: "نحوه صحیح شامپو کردن برای داشتن موهایی پرپشت و سالم"

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟