Yasaman

نحوۀ آرایش و پنهان کردن گودی و سیاهی زیر چشم

نحوۀ آرایش و پنهان کردن گودی و سیاهی زیر چشم

برای همۀ دختران و بانوانی که از سیاهی و گودی اطراف چشمانشان، به خصوص هنگام آرایش کردن و استفاده از کانسیلرها رنج می‌برند، راه‌حلی خلاقانه داریم که کمک می‌کند به راحتی این مشکل را همراه با "یاسمن" حل کنند. با استفاده از یک رژ لب و با به کارگیری چند روش ساده می‌توانی این سیاهی‌ها را بپوشانی.

چشم‌ها مهم‌ترین اجزای صورت هستند که می‌توانی آن‌ها را به هر نحوی که دوست داری، آرایش کنی. بنابراین، چشم‌ها می‌توانند تأثیر به سزایی در نوع آرایش تو داشته باشند. اگر از گودی و سیاهی زیر چشم رنج می‌بری، برای این که چشمان جذابی داشته باشی، حتماً باید این مشکل را حل کنی. پس با "یاسمن" همراه شو و به کمک رژ لب آثار این سیاهی را که گاهی به کبودی می‌زند، برطرف کن.

برای این کار، اگر پوستی سبزه داری، از رژ لبی به رنگ هلویی یا قرمز استفاده کن. اما اگر پوستی سفید داری، از رژ لبی روشن‌تر از قرمز یا به رنگ هلویی استفاده کن که هنگام زدن کانسیلر معلوم نشود. برای این کار بهتر است رژ لب‌های مات را انتخاب کنی.

در مرحلۀ اول، رنگی را انتخاب کن که مناسب پوستت است و حواست باشد که براق نباشد. به طور مثال، اگر پوستی سفید داری، رنگ نارنجی خالص از برند Mac را انتخاب کن و به وسیلۀ انگشتت آن را آرام روی قسمت‌های تیرۀ زیر چشمت بکش. سپس، با قلم موی آرایشی شمارۀ ۳ از برند Glossy، رنگ را در زیر چشمانت محو کن تا یک‌دست شود.

در مرحلۀ دوم، کانسیلر را زیر چشم‌هایت و بالای رنگی که برای پوستت انتخاب کردی، بزن. "یاسمن" به تو پیشنهاد می‌کند از کانسیلر Mac Pro Longwear که به خاطر تأثیر بالای خود، بیشترین فروش را داشته است، استفاده کنی. مقدار کمی از آن را روی دستانت بریز. سپس به وسیلۀ یک قلم موی نازک آن را زیر چشم و روی رنگی که قبلاً گذاشته بودی بکش. پس از انجام این کار، به وسیلۀ یک فرچۀ پرمو، هر چه که زیر چشمت است را باهم ترکیب کن تا محو شوند.

در مرحلۀ سوم، کرم پودر را روی تمام صورتت بزن. البته می‌توانی قبل از استفاده از کانسیلر نیز این کار را انجام دهی. این موضوع بستگی به خودت دارد.

در پایان می‌توانی از پنکیک Emphasize از برند Mac استفاده کنی که زیبایی چشمانت را دوچندان خواهد کرد.

مواضيع ذات صلة

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد
آرایش

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد