Yasaman

نامه‌ای از سارا به زنان بالای ۳۰ سال: از زندگی‌ات لذت ببر!

نامه‌ای از سارا به زنان بالای ۳۰ سال: از زندگی‌ات لذت ببر!

سارا دختری ۳۳ ساله و مجرد است که در زمینه تبلیغات فعالیت می‌کند و روابط اجتماعی گسترده و خوبی دارد. او در تمام مناسبت‌ها سعی دارد زنان را تشویق کند که در همه زمینه‌ها فعال باشند و به ویژه به دختران نسل خودش پیشنهاد می‌کند در زمینه کاری پله‌های موفقیت را طی کنند و با اعتماد به نفس بالا تمام مشکلات را پشت سر بگذارند. دنیای زیبا و وسیع تو بزرگ‌تر از آن است که فکر کنی اگر ازدواج نکرده‌ای، خانم خانه‌دار نیستی، شریک زندگی نداری یا حتی صاحب اندامی چون مدل‌ها نیستی، دنیا به آخر رسیده است.

"برای زنی در دهۀ ۳۰ عمرش، تو به این دلایل بهترین هستی..." را اینجا بخوانید.

سلامت جسم و روح، مهم‌ترین انگیزه‌های زندگی هستند. داشتن بدنی سالم، ورزش کردن و تغذیه صحیح خیلی مهم هستند و انگیزه زندگی را دوچندان می‌کنند. داشتن دوستان زیادی که هم‌فکر و همراه تو در زمینه‌های مختلف تفریحی و ورزشی باشند نیز امری مهم است؛ پس سعی کن ارتباطات خود را گسترده کنی.

شغل، مهم‌ترین مسئله‌ای است که باید به آن توجه داشته باشی. تو در ۲۰ سالگی نیستی که فقط به تحصیل فکر کنی و باید نتیجه زحمات خود را در چندین سالی که تحصیل کرده‌ای، اکنون با کار کردن بچشی.

مهم‌ترین نکته این است که خود را دوست داشته باشی. این دوست داشتن، راحتی و اعتماد به نفس به تو هدیه می‌کند و باعث می‌شود از دیگران هیچ توقعی نداشته باشی.

و در آخر، باید بگویم که تو می‌توانی به راحتی وارد رابطه‌های عاطفی شوی. در این مرحله از زندگی خود، آن‌قدر از نظر فکری بالغ هستی که می‌توانی تصمیم درستی راجع به حس خودت بگیری و پشت این تصمیم، منطق نیز وجود داشته باشد. بنابراین، راحت ماجراجویی عاشقانه داشته باش و از زندگی‌ات لذت ببر.

بیشتر بخوانید: "تدابیری مطمئن برای افزایش شانس در زندگی"

مطالب مرتبط

روانشناسی رنگ‌ها: رنگ‌ اتاق خواب خود را چگونه انتخاب کنیم؟
روانشناسی

روانشناسی رنگ‌ها: رنگ‌ اتاق خواب خود را چگونه انتخاب کنیم؟