Yasaman

چه چیزهایی باعث کاهش میل جنسی مردان می‌شود؟

می‌دانی چه چیزهایی باعث کاهش میل جنسی مردان می‌شود

اگر میل جنسی در زن‌ها کم و زیاد می‌شود، این امر در مردان هم اتفاق می‌افتد. با این که برخی از مسائلی که موجب کاهش میل جنسی مردان می‌شود، در زندگی آنها ریشه دارد، اما دانستن دلایل آن برای زن‌ها ضروری است تا بتوانند رابطه زناشویی خود را حفظ کرده و زنده نگه دارند. در ادامه با "یاسمن" بخوان چه چیزهایی باعث کاهش میل جنسی مردان می‌شود؟

۱. بیش از حد کار می‌کند!

اگر ترک کردن محل کار برای همسرت دشوار است، یکی از دلایلی است که میل جنسی چندانی ندارد. طبق تحقیقات دانشمندان، کار کردن برای ساعت‌های طولانی می‌تواند بر میل جنسی مردان تأثیر بگذارد. دلیل آن هم ساده است: کار بیشتر به معنی خواب کمتر و استرس بیشتر است!

بیشتر بخوانید: "مواردی که در تمام رابطه‌های عاشقانه قوی وجود دارد!"

۲. به اندازه کافی روی مصرف نمی‌کند!

روی که در گوشت گاو، اسفناج و دانه‌های روغنی یافت می‌شود، به صورت مستقیم با تستوسترون در ارتباط است. دانشمندان دریافته‌اند مکلمل‌های روی می‌تواند منجر به افزایش سطح تستوسترون در ورزشکاران شود. همین کار را می‌توانی برای همسرت انجام بدهی. تنها کافی است از او بخواهی با پزشک مشورت کند.

۳. شب‌ها دیر می‌خوابد!

بدون استراحت مناسب شبانه، هیچ کس (حتی همسرت) حس و حال رابطه جنسی نخواهد داشت! خروپف که از نشانه‌های اختلال در خواب است، به کاهش رضایت جنسی منجر می‌شود. این امر به خصوص در مردان با سن بالاتر صدق می‌کند.

۴. استرس روی او تأثیر زیاد می‌گذارد!

علاوه بر همه چیز، استرس تأثیر زیادی روی میل جنسی مردان دارد. زمانی که استرس داریم، بدن به خوبی عمل نمی‌کند و این امر به خصوص در مورد رابطه جنسی صادق است. استرس درونی از کار، روابط و دیگر مسائل شخصی به طور مستقیم با مشکلات جنسی در ارتباط است.

۵. هله هوله زیادی می‌خورد!

خوراکی‌های سرخ شده و چربی که در اکثر رستوران‌های فست فود ارائه می‌شوند، نه تنها سرشار از چربی بوده، بلکه حاوی مواد شیمیایی بوده که می‌تواند بر سطح هورمون‌های مردانه و میل جنسی آنها تأثیر بگذارد.

"ویژگی‌های اخلاقی که مردان را مناسب ازدواج می‌کند!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن