Yasaman

معرفی وسایل غیرضروری در خانه!

آیا می‌دانی چه وسایلی در خانه غیرضروری هستند؟

مغازه‌ها می‌خواهند هزاران چیز به تو بفروشند که در خانه خود بگذاری، این وظیفه آنها است! وظیفه تو آن است که متوجه شوی با چه چیزهایی نمی‌توانی زندگی کنی و چه چیزهایی را باید در مغازه به حال خود رها کنی. در ادامه "یاسمن" وسایل غیرضروری در خانه را به تو معرفی می‌کند.

۱. سرویس غذاخوری ۱۲ نفره:

هر کسی ممکن است توصیه کند که ظرف‌های بیشتری داشته باشی، اما بهتر است این کار را نکنی. احتمال آنکه از ۱۲ نفر همزمان پذیرایی کنی خیلی پایین است و حتی اگر قرار باشد این کار را بکنی، از قبل زمان خواهی داشت تا ظرف‌هایی کرایه کرده یا از مادرت امانت بگیری!

بیشتر بخوانید: "چه چیزهایی در خانه را بیش از حد تمیز می‌کنی؟"

۲. تمیزکننده مخصوص:

هر شرکت تولیدکننده محلول‌های پاک کننده، می‌خواهد تو را متقاعد کند برای هر بخش کوچکی از خانه خود، تمیزکننده و حلال متفاوتی بخری. اما باید بدانی که برای تمیز کردن هر سطح و ماده‌ای در خانه خود، به دو چیز احتیاج داری: لیمو و سرکه!

۳. پاتختی و آباژورهای ست:

واضح است که فروشنده‌ها بخواهند تو را قانع کنند به جای یکی، دو عدد از هر چیزی را بگیری! اما بهتر است فریب این حقه فروش را نخوری و از خود بپرسی آیا هر دو سمت تخت خواب من نیاز به فضای ذخیره سازی و نور یکسانی دارند؟ آیا اصلاً از ظاهر میزها و لامپ ست خوشت می‌آید؟ اگر پاسخ تو خیر است، بهتر است طبق سلیقه خود عمل کنی.

۴. تمام چاقوهای ممکن:

چرا باید برای خرید چاقو یک ست بخری و به مغازه اجازه بدهی برایت تصمیم بگیرد؟ بهتر است مجموعه چاقو را با دقت بررسی کنی تا متوجه بشوی به چه چاقوهایی بیشتر از همه احتیاج داری و با آنها راحت هستی! به احتمال زیاد به یک چاقوی بزرگ، یک چاقوی پوست کندن و دم دستی و یک چاقوی نان احیتاج خواهی داشت.

"می‌دانی چه گیاهان خانگی خشک نمی‌شوند؟" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن