Yasaman

چرا نباید از اشتباه کردن ترسید؟

می‌دانی چرا نباید از اشتباه کردن ترسید

اگر اشتباه نکنی، هیچ کاری انجام نمی‌دهی. فردی که زحمت می‌کشد، اشتباه هم می‌کند. این دو جمله می‌تواند تو را کمک کند بر ترس‌های خود فائق بیایی. در مسیر موفقیت نباید از اشتباه کردن ترسید واگرنه هیچ کاری از پیش نمی‌بری. در ادامه با "یاسمن" همراه باش تا بدانی چرا نباید از اشتباه کردن ترسید؟

اشتباه کردن و درس گرفتن از آنها باعث شکست خوردن تو نمی‌شود؛ در این روند، چیز جدیدی یاد گرفته‌ای! حالا بهتر است این دانش و تجربه جدید را در زندگی خود به کار ببیندی و به جلو حرکت کنی.

بیشتر بخوانید: "معرفی رازهایی برای داشتن زندگی شاد!"

در واقع شکست خورده، افرادی هستند که آیین آنها بهانه آوردن بوده و همیشه می‌گویند در شرایط ایده‌آل چه کارهایی می‌کردند، اما حالا نمی‌توانند چرا که سر آنها شلوغ است. فردی که برای نرسیدن به آرزوهای خود بهانه می‌آورد چرا که سردرگم و شاکی بودن ساده‌تر به نظر می‌رسد، شکست خورده است.

شاید مشکل اصلی تصور ما از موفقیت باشد. به صورت اجتماعی، افراد تصور می‌کنند موفقیت یک مقصد است. بعضی افراد فکر می‌کنند به محض رسیدن به موفقیت، زنگ‌ها به صدا درآمده و وارد دنیایی می‌شوند که همه چیز در آن بی‌نقص است. اما در واقع، موفقیت یک مسیر طولانی با هزاران لحظه خستگی، ترس، عصبانیت و ناکامی است.

اگر زندگی جالب و موفقی برای خودت می‌خواهی، بهتر است دست از تماشای زندگی جذاب و فوق‌العاده دیگران در شبکه‌های اجتماعی بکشی و شروع به اشتباه کردن بکنی! اشتباهات بزرگ بکن و از آنها یاد بگیر. اگر این کار را به اندازه کافی انجام بدهی، متوجه می‌شوی که چیزی به نام شکست وجود نداشته و تنها داری مسیر زندگی را طی می‌کنی!

"چه ویژگی‌های شخصیتی مانع ورود موفقیت به زندگی می‌شوند؟" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن