Yasaman

آیا می‌دانی رازهای زیبایی زنان فرانسوی در چیست؟

می‌دانی رازهای زیبایی و شادابی زنان فرانسوی در چیست

تمام زنان دنیا حسرت زیبایی، شیک بودن و سلامتی زنان فرانسوی را می‌خورند. دلیل این موضوع چیست؟ رازهای زیبایی زنان فرانسوی در کجا نهفته است؟ با "یاسمن" همراه شو تا با چند روشی که زنان فرانسوی برای زیبایی و سلامتی خود به کار می‌برند، آشنا شوی.

زنان فرانسوی همیشه شیک هستند و پوست‌هایی سالم و شاداب دارند. هر چه قدر که دلشان بخواهد می‌خورند و باز هم باریک و لاغر می‌مانند! "ماتیلد توما" Mathilde Thomas، یکی از بنیانگذاران برند مشهور زیبایی "کدالی" Caudalie و متخصص در زمینه زیبایی با استفاده از روش‌هایی کاملا طبیعی، در کتابی که با عنوان "راز زیبایی زنان فرانسوی" نوشته است، به چند نکته مهم اشاره می‌کند که به کار بستن آنها، می‌تواند در حفظ زیبایی و شادابی این زنان نقش مهمی داشته باشد:

- زنان فرانسوی به روتین زیبایی خود به چشم یک کار الزامی و بسیار جدی نگاه می‌کنند.

در واقع منطقی‌ترین راه، یافتن و انتخاب یک روتین زیبایی صحیح، مناسب و دائمی است که در ضمن به فرد حس زیبایی نیز قابل می‌بخشد. برای زنان فرانسوی، زیبایی، نوعی هنر زندگی است که لذت بخش نیز هست.

"راز زیبایی پوست زنان کره‌ای با به کار گرفتن راه حلی ساده!" را اینجا بخوانید. - زنان فرانسوی در زمینه زیبایی و آرایش، طرفدار شعار معروف "هرچه کمتر، بهتر" هستند!

آنها زیبایی را بیشتر در سلامت و شادابی پوست می‌دانند تا در استفاده از رنگ و لعاب بیش از حد برای پوشاندن و مخفی کردن مشکلات پوست!

- زنان فرانسوی تغذیه درست و متنوعی دارند و از غذا خوردن لذت می‌برند!

آنها همیشه تلاش می‌کنند تا برای تهیه غذاهای خود از بهترین مواد اولیه استفاده کنند. در ضمن نکته بسیار مهم دیگری که رعایت می‌کنند، اعتدال در خوردن و مصرف مواد سالمی چون دانه‌های کامل، روغن زیتون، ماهی، مواد لبنی و گوشت است. در واقع رژیم غذایی آنها، نوعی رژیم مدیترانه‌ای است که به داشتن خواص ضد پیری مشهور است. با داشتن تغذیه‌ای کامل، دیگر نیازی به مصرف مکمل‌های غذایی و مولتی‌ویتامین‌ها نیست.

- دوش آب سرد:

زنان فرانسوی معروف به گرفتن حمام‌های سرد یا ولرم هستند. در واقع شاید این عادت، به دورانی باز می‌گردد که لوله کشی آب گرم هنوز وجود نداشت! اگر هم دوش آب گرم بگیرند، در پایان، با آب سرد، پوست خود را شاداب کرده و با این کار، به گردش خون در پوست کمک فراوانی می‌کنند.

- به استقبال چین و چروک‌ها می‌روند!

زنان فرانسوی معمولاً از ظاهر شدن چین و چروک و یا آشکار شدن نشانه‌های پیری روی پوست خود، ابایی ندارند و با آغوشی باز، این روند طبیعی را می‌پذیرند.

در واقع، شاید مهمترین رازهای زیبایی زنان فرانسوی، همانا اعتماد به نفس بالای آنها باشد! قابل توجه تو دختر زیبای ایرانی!

بیشتر بدانید: "روش‌های مراقبت از پوست صورت برای انواع پوست‌ها"

مطالب مرتبط

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل
زیبایی

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل