Yasaman

آیا می‌دانی بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک کدام است؟

آیا می‌دانی بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک شما کدام است؟

برای این که در فصل سرد زمستان، پوست سالم و شادابی داشته باشی، به خصوص اگر جنس پوستت خشک باشد، مصرف کرم ضد آفتاب را فراموش نکن! و بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک را از دوستان "یاسمن" در فروشگاه اینترنتی "روبان" بخواه!

فصل زمستان رسیده و برف و برف بازی! و علاقه‌مندان به ورزش‌های زمستانی از خوشحالی سر از پا نمی‌شناسند و در هر موقعیت مناسبی، به سمت پیست‌های اسکی هجوم می‌آورند! "یاسمن" برای آن دسته از دوستانی که به فکر سلامت و زیبایی خود هستند، توصیه می‌کند که در این شرایط، کرم ضدآفتاب را فراموش نکنند! به خصوص کسانی که پوست خشک دارند.

برای پیدا کردن بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک، می‌توانی از میان محصولات زیر، کرم مناسب و مورد علاقه‌ات را انتخاب و از "روبان" خریداری کنی.

 بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک شما کدام است؟

۱- کرم روز سه کاره "درمدن" DermEden مدل Day Protocole با SPF ۵۰ مخصوص پوست‌های خشک و حساس:

لابراتوار "درمدن" کرم‌های سری "دی پروتکل" خود را با قدرت محافظت بالای پوست در برابر مضرات آفتاب و پیشگیری از پیری زودرس پوست طراحی نموده است. این محصولات، دارای سه خاصیت رطوبت رسانی، ضد پیری و ضر آفتاب هستند و به دلیل نداشتن عطر و پارابن، از پوست، در مقابل رادیکال‌های آزاد و آلودگی محیطی نیز حفظ می‌کنند.

بیشتر بخوانید: "کرم ضد آفتاب و حقایقی که باید درباره آن بدانی!"

بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک کدام است؟ اوریاژ؟

۲- کرم ضد آفتاب رنگی "اوریاژ" Uriage مدل اکستریم با SPF ۹۰:

این کرم فرانسوی در مقابل آب و تعریق مقاوم بوده و از پوست در برابر یو وی ای و یو وی بی به خوبی محافظت می‌کند. این کرم حاوی گلیسرین بوده، مناسب پوست‌های حساس و لک و مک دار است و آبرسان مناسبی برای پوست خشک به شمار می‌آید.

"اشتباهات رایجی که هنگام استفاده از کرم ضد آفتاب مرتکب می‌شویم!" را اینجا بخوانید.

آیا می‌دانی بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک تو کدام است؟ هیدرودرم؟

۳- کرم ضد آفتاب رنگی فاقد جاذب شیمیایی "هیدرودرم" Hydroderm با SPF ۶۰:

این کرم خوب محصول وطن خودمان بوده و با فاکتور حفاظتی ۶۰ عاری از جاذب‌های شیمیایی است که عامل ایجاد آلرژی در پوست‌های حساس محسوب می‌شوند.

مطالب مرتبط

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل
زیبایی

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل