Yasaman

نکته‌های مهم برای نگهداری از مدل موهای کوتاه که نمی‌دانستی!

نکته‌های ضروری برای نگهداری از مدل موهای کوتاه

ستاره‌های دنیای مد و زیبایی به دلیل خاصی مدل موهای کوتاه و جذابی دارند. اگر مدل موهای کوتاه خودمان را با آنها مقایسه کنیم، متوجه می‌شویم که موهای آنها جذاب‌تر و تازه‌تر از مدل موهای ما است. اما رمز آنها برای داشتن زیباترین مدل موهای کوتاه چیست؟ با "یاسمن" همراه باش تا نکته‌های مهم برای نگهداری از مدل موهای کوتاه را به تو بگوید تا بتوانی موهای کوتاه، جذاب و تازه‌ای داشته باشی.

موهای خودت را مرتب کن!

مهم‌ترین چیزی که باید هنگام نگهداری از مدل موهای کوتاه بدانی، داشتن یک برنامه منظم برای مرتب کردن و حفظ شکل آنها است. این بدان معنی است که باید به طور مرتب به آرایشگاه مراجعه کنی و از آرایشگر بخواهی تا موهای تو را بچیند. بهتر است مدل موهای کوتاه هر چهار تا پنج هفته مرتب شوند تا ظاهر خود را حفظ کنند.

بیشتر بخوانید: "برای مدل موی کوتاه جدید خودت، این گالری عکس موهای کوتاه را از دست نده!"

به موهای خودت بیشتر برس!

باید بدانی که مدل موهای کوتاه نیازمند مراقبت‌های بیشتر و محصولات مخصوص خودش است. استفاده مرتب از یک شامپو و نرم‌کننده خوب برای مدل موهای کوتاه تو بسیار ضروری است، چون درست است که موهای تو کوتاه است، اما همچنان نیازمند مراقبت هستند تا براق و سالم باشند.

از کف سر خودت غافل نشو!

ممکن است متوجه نشوی، اما کف سر تو باید به میزان دیگر بخش‌های پوست، مورد توجه قرار گیرد. همانطور که سلول‌های مرده و آلودگی در منافذ پوست صورت تو جمع می‌شوند و دردسرساز می‌شوند، شرایط برای پوست کف سر تو هم یکسان است. وقتی که مدل موهای کوتاه داری، خشکی و شوره کف سر بیشتر نمایان می‌شود.

موهای خودت را خیلی برس نکش!

از خوبی‌های مدل موهای کوتاه عدم نیاز آن به برس کشیدن است. نیازی نیست مدل موهای کوتاه خودت را مرتب شانه بزنی. اگر دلت می‌خواهد موهای کوتاه تو حالت داشته باشد، آنها را به آرامی و با دست مرتب کند. این کار باعث افزایش حجم ریشه موهای تو می‌شود.

"با ایده گرفتن از این تصاویر مدل مو برای موهای کوتاه، جذاب باش!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟