Yasaman

مهم‌ترین ترفندها در آرایش لب 2018 که باید بدانی!

مهم‌ترین شگردها در آرایش لب 2018 که باید بدانی!

درست است که بخش زیادی از آرایش صورت تجربی است و در عمل می‌توان به زیباترین مدل‌ها دست یافت، ولی میکاپ قواعدی کلی دارد که اگر بر آن اساس اجرا شود، بی‌نقص‌تر و زیباتر خواهد شد. ما امروز به فوت و فن‌های مهم در آرایش لب 2018 اشاره می‌کنیم تا میکاپ لب خود را با اعتماد به نفس تکمیل کنی.

آرایش لب 2018 شگردها و فوت و فن‌هایی دارد که دانستن آن‌ها برای تو صد درصد مفید خواهد بود. این ترفندهای مهم را در ادامه بخوان و به کار بگیر.

"مهم‌ترین نکات برای داشتن آرایش لب زیبا" را اینجا بخوانید.

می‌توانی خط لب را قبل یا بعد از استفاده از رژ لب بکشی! برخی خانم‌ها ترجیح می‌دهند ابتدا خط لب را بکشند و اعتقاد دارند كه اگر اول رژ لب را روی لب‌ها بزنند، دیگر خط طبیعی لب‌ها مشخص نخواهد شد. ولی در آرایش لب 2018 برخی هم اعتقاد دارند که وقتی خط لب را پس از زدن رژ لب می‌کشند، ظاهر لب‌ها طبیعی‌تر به نظر می‌رسد.

هرگز هنگام استفاده از رژ لب روشن، خط لب تیره انتخاب نکن! مشخص و برجسته کردن لب‌ها عالی است؛ ولی همیشه باید به یاد داشته باشی که در آرایش لب 2018 رنگخط لب را متناسب با رژ لب خود انتخاب کنی.

تونالیته مناسب از رژ لب را انتخاب کن! در آرایش لب 2018 معمولاً آرایشگران حرفه‌ای می‌توانند با ترکیب کردن چند رنگ رژ لب متفاوت، به تونالیته مناسب و هماهنگ آن با پوست دست یابند. ولی اگر در آرایش کردن زیاد حرفه‌ای نیستی، بهتر است از همان ابتدا تونالیته مناسب رژ لب را با امتحان کردن آن روی انگشتان خود انتخاب کنی.

در ضمن، پیش از زدن رژلب روشن، می‌توانی لب خود را با استفاده از خط لبی تیره‌تر بپوشانی تا رنگ رژ بهتر مشخص شود.

با این ترفند، رژ لب را از دندان‌ها دور نگه دار! پس از استفاده از رژ لب، انگشت اشاره خود را روی دندان‌های جلویت بکش. اگر رژ لب روی دندان‌هایت مانده باشد، با این کار ساده پاک خواهد شد.

رژ لب می‌تواند به عنوان رژ گونه نیز عمل کند! این یک واقعیت است؛ ولی هرگز سعی نکن خلاف آن را امتحان و از رژ گونه به عنوان رژ لب استفاده کنی. برای استفاده از رژ لب به عنوان رژ گونه، با آن چند نقطه روی سیب گونه‌های خود بگذار و سپس به کمک انگشتانت آن را روی پوست خود پخش کن. پیش از آن، پوست خود را به خوبی مرطوب کن تا رژ به راحتی روی آن پخش شود.

هر چه مسن‌تر می‌شوی، باید لب‌ها را پهن‌تر جلوه دهی! با گذشت زمان، لب‌های ما باریک و باریک‌تر می‌شوند. بنابراین، در آرایش لب 2018 در سنین بالاتر باید هنگام استفاده از رژ لب‌های مات و تیره بیشتر دقت کنی.

برای دندان‌های زرد این حقه را به کار بگیر! برای پنهان کردن زردی لب‌ها باید از رژ لب با سایه بنفش استفاده کنی. رنگ‌های مناسب برای این منظور، شامل سایه‌های آلویی، صورتی، شرابی و بنفش می‌شوند.

رژلب‌های شکسته را دور نریز! اگر رژ لب تو شکست، یک عدد چوب کبریت را داخل بخش شکسته آن فرو کن و آن را کنار منبع گرما بگیر. زمانی که رژ کمی آب شد، آن را سر جای خود قرار بده و سر چوب کبریت را در بخش سالم فرو کن. سپس رژ لب را به مدت نیم ساعت در یخچال قرار بده تا دوباره قابل استفاده شود.

از تمام رژ لب خود استفاده کن! وقتی رژ لب تمام می‌شود، هنوز بخشی از آن داخل تیوب مانده است. می‌توانی به کمک تکه‌ای پنبه یا قلم‌مو این بخش را خارج و با کمی وازلین یا برق لب مخلوط کنی. سپس از آن به عنوان رژ لب در پالت رژ خود یا به عنوان رژ گونه استفاده کن.

بیشتر بخوانید: "مدل آرایش لب و چشم جدید با انواع رنگ‌های مدرن"

مواضيع ذات صلة

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد
آرایش

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد