Yasaman

معیارهای انتخاب بهترین شامپو برای موهای چرب و کم پشت

بهترین شامپو برای موهای چرب و کم پشت چیست؟

اگر موهای چربی داری، معمولاً دردسر تو هم با آن‌ها زیاد است؛ چون هم خیلی زود چرب می‌شوند و حالت خود را از دست می‌دهند و هم خیلی براق به نظر می‌رسند. یکی دیگر از مشکلات مربوط به این نوع موها این است که اگر به آن‌ها رسیدگی نشود، پس از مدتی دچار ریزش می‌شوند.

از جمله مهم‌ترین کارهایی که باید برای موهای چرب انجام دهی، انتخاب شامپوی مناسب است تا چربی موها و پوست سر را متعادل کند. "یاسمن" بهترین شامپو برای موهای چرب و کم پشت را از سه برند معتبر بهداشتی به تو معرفی می‌کند.

بهترین شامپو برای موهای چرب و کم پشت: شامپو Oil Detox برای موهای چرب از "ردکن" Redken

شامپو Oil Detox برای موهای چرب از "ردکن" Redken

اگر به دنبال پاک‌کننده‌ای مؤثر و قوی برای موهای چرب هستی، این شامپوی "ردکن" را انتخاب کن که فوراً پوست سر را از روغن‌های اضافی پاک می‌کند و آن را تسکین می‌دهد. شامپو Oil Detox حاوی عصاره آب لیمو نیز هست که به تنظیم سطح PH پوست سر کمک می‌کند؛ در نتیجه، پوست سر عاری از هر گونه روغن و چربی می‌شود.

این شامپوی سم‌زدا باعث می‌شود از شر شوره سر نیز خلاص شوی. در یک کلام، شامپو Oil Detox "ردکن" انتخابی عالی برای هر خانمی است که می‌خواهد موهای چرب خود را به طور مؤثر درمان کند.

"آیا استفاده از ماسک تقویت کننده موی سر واقعاً مؤثر است؟" را اینجا بخوانید.

بهترین شامپو برای موهای چرب و کم پشت: شامپو Purify Clarifying از "پنتن"

شامپو Purify Clarifying از "پنتن" Pantene

این محصول برای استفاده روزانه مناسب است و باعث می‌شود از شر چربی بیش از حد موها خلاص شوی. وقتی به سبب موهای چرب خود واقعاً احساس درماندگی می‌کنی، این شامپو با فرمول ویژه خود که بدون پارابن (Paraben) یا هر نوع رنگ است، بدون این که باعث ریزش موها شود، به کمک تو می‌آید.

بهترین شامپو برای موهای چرب و کم پشت: شامپو گزنه Klorane

شامپو گزنه "کلوران" Klorane

این شامپو حاوی عصاره گزنه است که به آرامی و به طور طبیعی، چربی موهای سر را کنترل و از افزایش بیش از حد آن جلوگیری می‌کند. استفاده از این شامپوی "کلوران" باعث افزایش حجم موها و جلوگیری از ریزش آن‌ها می‌شود و فرمول ویژه آن مخصوص تمیز کردن چربی اضافی پوست سر و موها است.

بیشتر بخوانید: "داروی گیاهی برای پرپشت شدن موی سر"

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟