Yasaman

با لنگه‌های جوراب بلاتکلیف در خانه چکار کنیم؟

معرفی کاربردهای جالب برای لنگه‌های جوراب بلاتکلیف در خانه

کسی نیست که در زندگی خود پس از شستن لباس‌ها، لنگه‌های جوراب خود را گم نکرده باشد. همه ما چندین هفته صبر می‌کنیم تا لنگه جوراب بازگردد تا بتوانیم دوباره از آن استفاده کنیم، اما وقتی این اتفاق نمی‌افتد باید چکار کرد؟ "یاسمن" می‌خواهد تو را با ایده‌های ساده و جالبی از کاربردهای جالب برای لنگه‌های جوراب بلاتکلیف در خانه آشنا کند.

برای گردگیری خانه!

جوراب‌ها معمولاً دارای کمی الکتریسیته ساکن هستند که آنها را برای گردگیری فوق‌العاده می‌کند. تنها کافی است تا دست خود را درون لنگه جوراب فرو ببری و شروع به گردگیری کنی. وقتی که جوراب کثیف شد، آن را درون ماشین لباسشویی بینداز تا بتوانی بارها از آن استفاده کنی.

بیشتر بخوانید: "چگونه بوی دود درون خانه را از بین ببریم؟"

برای روکش کفش!

می‌توانی هنگام سفر از لنگه جوراب به عنوان روکش کفش خود استفاده کنی. حتی اگر کفش‌های تو تمیز هم باشند، به احتمال زیاد روی آنها پوشیده از آلودگی و میکروب است و به همین دلیل نباید در معرض دیگر وسایل و لباس‌های تو درون چمدان قرار بگیرند. به سادگی هر لنگه کفش خود را درون یک لنگه جوراب قرار داده و آن را درون چمدان بگذار.

برای تی کشیدن!

با پدهای تی خداحافظی کن! یک لنگه جوراب حوله‌ای بسیار کاربردی‌تر از پارچه‌های پدهای تی است. به سادگی جوراب خود را روی تی بکش و با آن خانه را تمیز کن. پس از تمام شدن کارت، جوراب را درون ماشین لباسشویی بینداز.

برای کمپرس گرم!

درون یک لنگه جوراب را پر از برنج خام بکن، چند قطره روغن اسانس اسطوخدوس روی آن بریز و سپس انتهای باز جوراب را بدوز. این کیسه را به مدت چند دقیقه درون مایکروویو بگذار تا کمی گرم بشود. سپس آن را روی قسمت‌های مختلف بدن خود بگذار تا از شر دردها و التهاب‌ها خلاص بشوی.

"چرا نباید هیچ وقت روبالشتی‌ها را دور انداخت؟" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن