Yasaman

چیزهایی که شانس را به خانه تو می‌آورند!

گل‌های تازه در خانه

چه خرافاتی باشی و چه به آن اعتقادی نداشته باشی، همیشه داشتن کمی شانس در زندگی و حتی در خانه ایده خوبی است. به جای آنکه همیشه مهره مار یا برگ شبدر چهارپر با خودت داشته باشی، این چیزها خانه تو را با شادی، سلامتی و شانس پر می‌کنند. در ادامه با "یاسمن" بخوان چه چیزهایی شانس را به خانه تو می‌آورند.

۱. گل‌های تازه!

گل‌های تازه نه تنها شادی را به خانه تو می‌آورند، بلکه افرادی که قوانین فنگ‌شویی را اجرا می‌کنند معتقدند گل‌های تازه شانس اهالی خانه را هم افزایش می‌دهد. پس برای خودت یک دسته گل تازه زیبا درست کن و مراقب خار ساقه گل‌ها باش.

بیشتر بخوانید: "چیزهای بزرگ و کوچکی در خانه که دیگر باید دور بریزی!"

۲. میوه!

حتماً از فواید تغذیه‌ای میوه‌ها مطلع هستی و می‌دانی چه گنج فوق‌العاده‌ای هستند. نکته جالب آنکه یک کاسه از مرکبات می‌تواند ثروت را جذب کند. به همین دلیل می‌توانی این میوه‌های خوشرنگ و خوش عطر را روی کابینت آشپزخانه گذاشته تا انرژی مثبت به خانه بیاوری.

مجسمه فیل در خانه برای شانس بیشتر

۳. فیل!

این حیوانات بزرگ و ملایم عاقل، وفادار و پایدار هستند که آنها را تبدیل به نماد شانس می‌کند. می‌توانی یک مجسمه کوچک فیل یا تصویر زیبایی از این حیوانات یا هر چیز دیگری که این حیوانات زیبا را به نمایش می‌کشد، در خانه بگذاری تا شانس خانواده‌ات بیشتر بشود!

۴. عود!

درست است که رایحه منتشر شده از عود می‌تواند فضای خانه را دل‌انگیز کند، اما برخی از افراد معتقدند دود می‌تواند حس و حال و انرژی منفی را از خانه دور کند. دفعه بعدی که روز خوبی نداشتی، یک عود با رایحه گرم روشن کن تا خودت را با شانس و هارمونی احاطه کنی.

در به رنگ قرمز برای شانس بیشتر

۵. در به رنگ قرمز!

اگر در ورودی خانه تو جنوبی است، طبق قوانین فنگ‌شویی، برای شانس بیشتر باید آن را به رنگ قرمز یا نارنجی دربیاوری. درهای روی به شمال باید آبی یا مشکی، درهای رو به غرب باید به رنگ طوسی یا سفید و درهای رو به شرق باید به رنگ قهوه‌ای یا سبز باشد!

"چگونه داخل ماشین لباسشویی را تمیز کنیم؟" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن