Yasaman

برای زیبایی بیشتر چشم‌های خودت، کرم دور چشم دکتر مورد را استفاده کن!

بررسی و معرفی کرم دور چشم دکتر مورد

اگر دوست داری برای مراقبت بیشتر از پوست لطیف دور چشم خودت، یک محصول فوق‌العاده تهیه کنی، با "یاسمن" همراه باش. در ادامه این مطلب، یک کرم دور چشم بسیار مؤثر از برند Murad را به تو معرفی می‌کنیم. این کرم دور چشم دکتر مورد در مبارزه با پیری پوست دور چشم، یک قهرمان تمام عیار است. در ادامه "یاسمن" کرم دور چشم دکتر مورد را برای تو بررسی می‌کند.

دکتر "هاوارد مورد"، یک داروساز حرفه‌ای و استاد بالینی پزشکی در دانشگاه UCLA، لس‌آنجلس آمریکا و پایه‌گذار برند مراقبت از پوست Murad و اسپای سلامتی به همین نام است. وی همچنین رئیس دانشگاه بهداشت فراگیر و یک پزشک که متخصص بهداشت و پوست است. در ادامه یک کرم دور چشم فوق‌العاده از این دکتر را به تو معرفی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: "کرم دور چشم ایوروشه Yves Rocher برای مراقبت از پوست دور چشم"

پیشنهاد ما به تو، کرم دور چشم دکتر مورد با نام Eye Lift Firming Treatment، است. این کرم حرفه‌ای و قوی برای دور چشم، پوست لطیف دور چشم را سفت کرده و آن را پر می‌کند. تکنولوژی‌های به کار رفته در این کرم دور چشم دکتر مورد حرفه‌ای، به صورت آنی چروک‌های دور چشم را از بین می‌برد و پوست را سفت می‌کند تا از بروز چروک‌های دیگر جلوگیری کند.

کرم دور چشم دکتر مورد بافت ژل-کرمی دارد که روی پوست بسیار سبک است. این کرم در یک محفظه پمپی به فروش می‌رسد که باعث حفظ ثبات شیمیایی مواد به کار رفته در آن می‌شود.

فرمول کرم دور چشم دکتر مورد حاوی عوامل محلول در آب و مواد ترمیم کننده پوست است که می‌تواند علاوه بر دور چشم، برای سایر قسمت‌های پوست هم مؤثر باشد. این کرم حاوی مواد عطری است که ممکن است برای پوست‌های خشک حساسیت ایجاد کند. برای جلوگیری از بروز این مشکل، می‌توانی همزمان از یک کرم مرطوب کننده دور چشم استفاده کنی.

حالا که ویژگی‌های این کرم دور چشم دکتر مورد را می‌شناسی، می‌توانی برای زیبایی بیشتر پوست لطیف چشم‌های خودت از آن استفاده کنی.

"کرم دور چشم خانگی و طبیعی بسازید!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟