Yasaman

پیش از برنامه‌ریزی ماه عسل این نکته‌ها را بخوان!

معرفی نکته‌هایی که باید پیش از برنامه‌ریزی ماه عسل بدانی

پس از صرف وقت و انرژی بسیار برای برنامه‌ریزی مراسم عروسی، نوبت به ماه عسل می‌رسد. درست مانند برنامه‌ریزی عروسی، برنامه‌ریزی ماه عسل هم وقت‌گیر بوده و نیازمند در نظر گرفتن فاکتورهای متفاوتی است. امروز "یاسمن" قصد دارد تا تو را با چند نکته مهم آشنا کند که برای برنامه‌ریزی ماه عسل باید در نظر بگیری.

چه زمانی به ماه عسل برویم؟

معمولاً زوج‌ها پس از مراسم عروسی خود به سفر ماه عسل می‌روند. اما این روزها برنامه‌ریزی عروسی به قدری وقت و انرژی می‌گیرد، که باعث می‌شود زوج‌ها سفر خود را به تعویق بیندازند. بهتر است تو هم برای عروسی خود همین کار را بکنی، پرواز خود را برای روز بعد از مراسم رزرو کنی تا زمان کافی برای جمع کردن وسایل داشته باشی. در هر صورت ماه عسل برای گذراندن وقت با همسرت است و دیر یا زود آن چندان تفاوتی در زندگی مشترکتان ایجاد نمی‌کند.

بیشتر بخوانید: "آیا می‌دانی چگونه از ماه عسل عکس‌های به یادماندنی بگیریم؟"

چه کسی آن را برنامه‌ریزی می‌کند؟

قبلاً ماه عسل را داماد برنامه‌ریزی می‌کرد و سپس عروس را با آن شگفت‌زده می‌کرد. اما چه کسی دوست دارد با استرس لوازم جمع کردن برای مقصدی که نمی‌داند، سر کند؟ به همین دلیل بهتر است عروس و داماد با همدیگر سفر ماه عسل خود را برنامه‌ریزی کنند. مقاصد و فعالیت‌های مورد علاقه خود را فهرست کرده و با توجه به بودجه ماه عسلتان،‌ بهترین برنامه و مقصد را انتخاب کنید.

اگر از تمام مرخصی خود برای مراسم عروسی استفاده کرده‌ای!

در این مواقع، ماه عسل‌های کوتاه مطرح می‌شوند! حتی اگر بخواهی برای مسافرت بزرگ‌تری صبر کنی، یکی از روزهای مرخصی خود را نگه دار تا بتوانی یک آخر هفته طولانی داشته باشی که با همسرت به سفری کوتاه بروید. اگر می‌توانید، مستقیم از مراسم عروسی خود به سمت مقصد مورد نظرتان بروید تا بتوانید هر چه زودتر ماه عسل کوتاه خود را آغاز کنید.

"نکته‌های مهم برای برقراری رابطه زناشویی در ماه عسل که باید بدانی!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس