Yasaman

چگونه با استفاده از شیر ابروها را ضخیم کنیم؟

می‌دانی چگونه با استفاده از شیر ابروها را ضخیم کنیم؟

ابروها از مهمترین اجزای مشخص کننده شکل صورت به شمار آمده و داشتن ابروهایی ضخیم و پرپشت این روزها گرایشی بسیار پرطرفدار است. این مدل ابروها می‌توانند سن را کمتر و چهره را جوان‌تر نشان بدهند. اگر می‌خواهی ابروهای ضخیم و زیبایی داشته باشی، روش‌های طبیعی بسیاری برای این کار وجود دارند. در ادامه با "یاسمن" روش طبیعی ضخیم کردن ابروها در خانه را بخوان.

پیش از آن که توقع معجزه یک شبه داشته باشی، باید یک واقعیت را درباره رشد ابروها بدانی. نرخ رشد معمولی ابروها کمتر از ۰/۱۶ میلیمتر در روز است. بسته به این امر، ابروهایت به مدت ۴ تا ۸ هفته نیاز دارند تا به اندازه مورد نظرت برسند. به همین دلیل هنگام استفاده از این روش طبیعی ضخیم کردن ابروها باید صبر داشته باشی. در ادامه یک روش طبیعی ضخیم کردن ابروها را بخوان.

بیشتر بخوانید: "روش صاف کردن موها به صورت طبیعی بدون استفاده از سشوار"

ضخیم کردن ابروها با استفاده از شیر:

از آن جایی که شیر سرشار از ویتامین‌ها، مواد معدنی و مواد مغذی بسیاری بوده، برای تقویت موها بسیار کارساز است. شیر همچنین دارای مقدار زیادی پروتئین بوده و برای مو که از پروتئین ساخته شده بسیار مفید است. برای این روش طبیعی ضخیم کردن ابروها به مواد زیر احتیاج داری:

  • ۱/۴ پیمانه شیر کامل
  • پد پنبه‌ای

ابتدا ابروهای خود را با استفاده از شوینده ملایم شستشو داده و با استفاده از ضربات ملایم حوله آنها را خشک کن. سپس پد پنبه‌ای را به شیر آغشته کن و با کمک آن و به آرامی روی ابروهای خود را ماساژ بده. سپس دراز بکش و اجازه بده پد پنبه‌ای آغشته به شیر به مدت ۱۵ دقیقه روی ابروهایت بماند. پس از این مدت، ابروهای خود را با آب و شوینده ملایم شستشو داده و با ضربان آهسته حوله آنها را خشک کن. استفاده از کرم مرطوب کننده را فراموش نکن.

"روش استفاده از گلاب برای پوست خشک!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟