Yasaman

آیا می‌دانی تقویت مو با سس مایونز به چه روش است؟

معرفی روش تقویت مو با سس مایونز

یکی از روش‌های تقویت مو طبیعی و خانگی، استفاده از سس مایونز است. سس مایونز به علت ترکیبات طبیعی خودش، موجب تغذیه و تقویت موهای تو می‌شود. اگر تو هم دوست داری با یک روش طبیعی و خانگی موهای خودت را تقویت کنی، با "یاسمن" همراه باش. در ادامه روش تقویت مو با سس مایونز را به تو می‌گوییم و دلایل مؤثر بودن این روش را توضیح می‌دهیم.

آیا تقویت مو با سس مایونز ممکن است؟

اگر هدف تو از انجام روش تقویت مو با سس مایونز خانگی، داشتن موهای نرم، براق و ابریشمی است، مایونز یک ماده جادویی است. اما اگر می‌خواهی موهای خودت را تغذیه کنی، باید به تو بگوییم که پروتئین‌های موجود در تخم مرغ و حتی سس مایونز، بزرگتر از آن چیزی هستند که بتوانند به فولیکول‌موهای تو نفوذ کنند.

مایونز اما حاوی برخی مواد اولیه است که برای سلامت مو بسیار مهم هستند، این مواد شامل آبلیمو، سرکه و روغن سویا است که حاوی اسیدهای چرب و ویتامین‌هایی بود که می‌تواند درخشش موهای تو را افزایش دهد.

بیشتر بخوانید: "آیا با فواید فوق‌العاده ماسک عسل برای مو آشنا هستی؟"

برای تقویت مو با سس مایونز به روش زیر عمل کن:

موهای خودت را شسته سپس آنها را طوری خشک کن که نم‌دار بمانند. سپس مایونز را مانند یک ماسک مو، روی موهای خودت بمال. تمرکز را روی نوک موها بگذار، چرا که آنها قدیمی‌ترین بخش موهای تو هستند. هنگام استفاده از مایونز، بهتر است آن را روی کف سر خودت نمالی، به خصوص اگر موهای نرم یا چربی داری.

پس از آنکه مایونز را روی تمام قسمت‌های موی خودت مالیدی، با یک کلاه یکبار مصرف تمام آنها را بپوشان. سپس اجازه بده مایونز به مدت ۱۵ تا ۳۰ دقیقه روی موهای تو بماند.

پس از این مدت، موهای خودت را با یک شامپوی ملایم شستشو بده تا مایونز کاملاً از موهای تو پاک شود.

"پیش از استفاده از روغن نارگیل برای مو این نکات را بخوان!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟