Yasaman

این روش استفاده از هایلایتر، چشم‌های تو را شاداب و سرحال نشان می‌دهد!

معرفی روش استفاده از هایلایتر که چشم‌ها را شاداب و سرحال می‌کند

اگر دوست داری صبح‌ها که از خواب بیدار می‌شوی، بدون زحمت خاصی و استفاده بیش از حد از مواد و لوازم آرایشی، چهره‌ای سرحال و شاداب داشته باشی، این مطلب را بخوان. از بهترین روش‌های سرحال و شاداب کردن چهره هنگام صبح، استفاده از جادوی هایلایتر است. در ادامه با "یاسمن" همراه باش تا تو را با این روش استفاده از هایلایتر آشنا کند.

برای داشتن چشم‌های شاداب و سرحال هنگام صبح، به جز استفاده از کانسیلر باید چه کار کرد؟

پاسخ به این سؤال ساده است: فرمژه، هایلایتر و کانسیلر!

این سه مورد، از بهترین لوازم آرایش برای پنهان کردن خستگی و خواب‌آلودگی هستند. تخصص بیشتر این محصولات در تبدیل چشم‌های قرمز و خواب‌آلود به چشم‌های شاداب و سرحال است!

بیشتر بخوانید: "روش زدن کانسیلر دور چشم را برای انواع پوست‌ها در این ویدئو تماشا کن!"

اگر می‌خواهی واقعا چشم‌های خود را بزرگتر و شفاف‌تر بکنی، به چند سلاح همه کاره احتیاج داری که در توپخانه هر آرایشگر حرفه‌ای موجود است: مداد چشم بژ، مداد چشم سفید و پودر سفید. برای شوهای برند مشهور Stella McCartney، که مدل‌ها باید از ۵ صبح شروع به آماده شدن کنند، آرایشگر این برند، در امتداد خط اشک پلک‌ها با مداد بژ، یک خط رسم می‌کند تا قرمزی و التهاب مویرگ‌های پاره شده زیر پوست به چشم نیاید.

بعد از آن، او از یک مداد سفید برای کشیدن یک منحنی V شکل دور گوشه‌های درونی چشم استفاده می‌کند. با این کار، چشم‌ها شاداب‌تر شده و چهره سرحال‌تر به نظر می‌رسد.

پس از آن نوبت به پودر اکلیلی جادویی می‌رسد که حتی با کمی از آن می‌توانی طراوت و شادابی چهره خود را چند برابر کنی. روی وسط پلک بالا و گوشه‌های چشم را با کمی هایلایتر بپوشان تا چهره تو جذاب و شاداب بشود. دلیل برتری هایلایتر به دیگر محصولات اکلیلی، آن است که چهره تو را برق برقی نکرده و تنها در حضور نور، آن را به زیبایی منعکس می‌کند.

"آموزش تصویری آرایش چشم متفاوت با خط چشم سه رنگ" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد
آرایش

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد