Yasaman

چگونه با افراد دشوار رفتار کنیم؟

آیا نحوه برخورد با افراد دشوار را می‌دانی؟

آیا تا به حال پیش آمده با افراد دشوار و سخت‌گیر روبه‌رو بشوی؟ افرادی که کنار آمدن با آنها سخت بوده و برای هر شرایطی مشکلی خاص دارند! اگر در زندگی خود چنین افرادی را داری،‌ در این مطلب با "یاسمن" بخوان چگونه با افراد دشوار رفتار کنیم.

۱. به حرف آنها گوش کن:

یک قدم به عقب بردار و واقعاً گوش کن که چه می‌گویند. از آنها سؤال کن «این چیزی است که من از حرف‌های تو متوجه شدم، آیا منظورت این بود؟» زمانی که آنها بدانند حرف‌شان شنیده شده، آیا ممکن است رفتار خود را کمی تغییر بدهند؟ سعی کن دفعه دیگری که در این شرایط قرار گرفتی به طرف مقابل خودت این پیام را برسانی که به حرفش گوش می‌دهی.

بیشتر بخوانید: "‌چند توصیه مفید برای داشتن روابطی خوب با اطرافیان"

۲. کار غیرمتداول را انجام بده:

به آنها نشان بده که اهمیت می‌دهی. با آنها همدردی کن. به آنها بگو «می‌دانم منظورت چیست»! این حرف الزاماً به معنی آن نیست که با آنها موافقی، اما در آن لحظه و موقعیت برای آنها اینگونه ترجمه می‌شود: «هیچ کس دیگری به خودش زحمت نداده بود مرا درک کند!» اما تو این کار را کردی، چرا که غیرمتداول هستی!

۳. آنها را راهنمایی کن:

افراد دشوار، بعضی اوقات می‌توانند اتفاقاتی که در ذهنشان می‌افتد را به تو منتقل کنند. اگر افراد را درباره چگونه رفتارشان با خودت راهنمایی نکنی، با تو بدرفتاری می‌کنند. سعی کن به خوبی متوجه بشوی چگونه افراد را راهنمایی کنی تا با تو رفتار درستی داشته باشند. با این کار، می‌توانی همیشه آرام و متین باشی و روابط خود را بهتر حفظ کنی.

"ایده‌های جذاب برای قرارهای عاشقانه خاص و به یادماندنی!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن