Yasaman

این تکنیک‌های جالب برای کاهش وزن مؤثر هستند!

معرفی تکنیک‌های جالب برای کاهش وزن که مؤثر هستند

بیایید روراست باشیم! بیشتر اوقات که غذا می‌خوریم، به دلیل گرسنگی نیست. در عوض برای احساس راحتی و آسایش به غذا و خوراکی پناه می‌بریم! استرس،‌ آب و هوا،‌ خستگی و غیره بر میزان غذا خوردن ما تأثیر دارند. بنابراین روش‌هایی وجود دارند که توسط آنها می‌توانیم از نظر محیطی و روانی بر روند کاهش وزن خود تأثیر مثبت بگذاریم. در ادامه با "یاسمن" با تکنیک‌های عجیب برای کاهش وزن که مؤثر هستند آشنا شو.

۱. صبح‌ها به فکر رژیم نباش!

طبق تحقیقات دانشمندان، عادت به خوردن صبحانه به شدت بر تناسب اندام مؤثر است. جالب است بدانی، از ۱۰۰ زن خوش‌اندامی که مورد مصاحبه قرار گرفتند،تنها ۴ نفر اظهار کردند که صبح‌ها به سمت غذا نمی‌روند. از طرف دیگر، افرادی که اضافه وزن داشتند، اعلام کردند که صبحانه نمی‌خورند به امید آنکه لاغرتر شوند.

بیشتر بخوانید: "خوراکی‌های سالم که سرشار از کربوهیدرات هستند!"

۲. همه چیز را به خوبی بجو!

دانشمندان عقیده دارند حداقل ۳۲ بار جویدن هر لقمه غذا پیش از قورت دادن باعث می‌شود غده‌های چشایی ما بیشتر در معرض طعم قرار بگیرند، که در نهایت به صورت قابل توجهی باعث کاهش اشتها شده و سریع‌تر احساس سیری می‌کنی.

۳. به لیست خرید وفادار باش!

وقتی که می‌خواهی به خوراکی‌های مورد نیاز خود برای هفته فکر کنی، مانند سرآشپزها عمل کن: یک لیست از مواد خوراکی ضروری تهیه کن. پیش از رفتن به فروشگاه، لیست را بررسی کن و محصولاتی که کم داری را بخر.

۴. تنها غذا بخور!

وقتی به تنهایی غذا می‌خوریم، نسبت به زمانی که با دیگران هستیم، ۳۰٪ کمتر غذا می‌خوریم. شرایطی که با چند نفر از دوستان غذا می‌خوریم، باعث می‌شود حدود ۲ برابر بیشتر غذا بخوریم. نتیجه گیری: سعی کن غذاهای اصلی را به تنهایی بخوری و در حضور دیگران، تنها به خوراکی‌های کوچک و نوشیدنی بسنده کن.

"چیزهایی که هیچ کس درباره کاهش وزن به تو نمی‌گوید!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن