Yasaman

بهترین روش كم كردن چربی دور شكم برای عروسی

معرفی بهترین روش كم كردن چربی دور شكم برای عروسی

مراسم عروسی‌ات نزدیک است و نمی‌دانی چطور به سرعت چربی‌های دور شکم خود را آب کنی؟ ما در اینجا بهترین روش كم كردن چربی دور شكم را برای روز عروسی به تو یاد می‌دهیم تا بی‌چون و چرا در مراسم ازدواج خود، کمری باریک‌تر و اندامی زیباتر داشته باشی!

اگر واقعاً تصمیم داری که در لباس عروس خود زیباتر به نظر برسی، این شیوه‌های تضمینی كم كردن چربی دور شكم برای روز عروسی را در ادامه بخوان و به آن‌ها عمل کن.

"کامل‌ترین برنامه مراقبت از مو برای عروس" را اینجا بخوانید.

صبحانه بخور: اگر تصمیم داری وزن کم کنی، حتماً صبحانه بخور؛ چون مطالعات نشان داده است که صرف صبحانه در عرض یک ساعت پس از بیدار شدن، سطح انسولین خون را ثابت نگه می‌دارد و سطح کلسترول LDL را پایین می‌آورد.

استرس را از خود دور کن: ترشح کورتیزول که همان هورمونی است که هنگام استرس در بدن ترشح می‌شود) با افزایش چربی شکمی ارتباط دارد.

هر روز ۱۰۰۰۰ قدم پیاده‌روی کن: تحقیقات نشان می‌دهد که انجام این کار به مدت دو هفته حتی بدون رعایت رژیم غذایی باعث كم كردن چربی دور شكم می‌شود.

غلات کامل را جایگزین غلات تصفیه شده کن: در یک مطالعه علمی ثابت شد افرادی که غلات کامل را علاوه بر پنج وعده میوه و سبزیجات، سه وعده لبنیات کم چرب و دو وعده گوشت بدون چربی، ماهی یا مرغ مصرف می‌کنند، چربی شکمی کمتری نسبت به سایر افراد دارند.

مقدار زیادی آب بنوش: مطالعات حاکی از آن است که نوشیدن مداوم آب در طول روز، بدون توجه به رژیم غذایی، می‌تواند سوخت و ساز بدن را بیشتر و به كم كردن چربی دور شكم کمک کند.

هر روز ورزش کن: تحقیقات نشان می‌دهد که ورزش کردن با دوره‌های استراحت کوتاه می‌تواند به عضله‌سازی و كم كردن چربی دور شكم کمک کند و باعث کاهش وزن شود. تمرینات هوازی به سرعت باعث سوختن کالری‌ها و در نتیجه، چربی‌سوزی در سرتاسر بدن، از جمله شکم می‌شوند.

رژیم غذایی سالمی را دنبال کن: کاهش مصرف کالری در طول روز به میزان ۲۰۰۰ کالری برای زنان می‌تواند به کاهش وزن و كم كردن چربی دور شكم منجر شود. در ضمن، گنجاندن فیبر بیشتر در رژیم غذایی، باعث کاهش سطح انسولین در خون می‌شود که به سوزاندن چربی‌های شکمی و كم كردن چربی دور شكم می‌انجامد.

با یک دوست همراه شو: پیوستن به گروه دوستان می‌تواند انگیزه کافی برای از دست دادن وزن و كم كردن چربی دور شكم را در وجود تو ایجاد کند.

خطرات ناشی از افزایش چربی شکم را مرتب برای خود یادآوری کن: كم كردن چربی دور شكم لازم نیست تنها یک هدف برای زیبایی اندام باشد؛ بلکه می‌تواند دلایل مربوط به سلامتی نیز داشته باشد. بد نیست بدانی که افزایش چربی شکم با بیماری‌های قلبی و عروقی، دیابت و سرطان ارتباط دارد.

بیشتر بخوانید: "بهترین برنامه مراقبت از ناخن برای عروس"

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس