Yasaman

بزرگ‌ترین اشتباه‌های ما در سبک آرایش جدید چه هستند؟

بزرگ‌ترین اشتباه‌های تو در سبک آرایش جدید چه هستند؟!

نظر هر کس درباره مدل آرایش متفاوت است و سلیقه‌های متنوعی در این زمینه وجود دارد؛ ولی باید گفت که برخی اشتباه‌ها در سبک آرایش جدید وجود دارند که هیچ توجیهی برای آن‌ها وجود ندارد؛ به همین دلیل، همیشه باید از آن‌ها دوری کرد.

اگر نمی‌توانی حدس بزنی که بزرگ‌ترین اشتباه‌های تو در سبک آرایش جدید سال چه هستند، با دقت ادامه این مطلب روشن‌کننده را بخوان!

۱. زرق و برق و درخشش زیاد در سبک آرایش جدید سال: درست است که زرق و برق بخش مهمی از شخصیت و غرور زنان است؛ ولی درخشش بیش از حد آرایش صورت یکی از اشتباه‌های رایج خانم‌ها در سبک آرایش جدید است. پس مطمئن شو که آرایش تو زیاد براق نباشد؛ به خصوص در نور روز.

"بهترین آرایش صورت برای پاییز چه ویژگی‌هایی دارد؟" را اینجا بخوانید.

۲. لب‌های تیره در سبک آرایش جدید سال: متأسفانه بسیاری از زنان دوست دارند که رژ لب خود را از میان رنگ‌های تیره انتخاب کنند. ما نمی‌گوییم که کلاً این کار را فراموش کنی؛ ولی برای این که ظاهرت جذاب و تحسین‌برانگیز باشد، سعی کن دست‌کم در طول روز از استفاده از رنگ‌های تیره برای رژ لب خودداری کنی.

۳. سایه چشم تیره و میکاپ چشم سنگین در سبک آرایش جدید سال: اگرچه سایه چشم‌های سنگین و جادویی ممکن است در فیلم‌ها جذاب باشند، ولی در زندگی واقعی این طور نیست!

۴. کرم پودرهای سنگین در سبک آرایش جدید سال: همیشه لایه‌ای نازک از کرم پودر را روی پوست خود استفاده کن؛ به طوری که به هیچ وجه پوست صورتت غیرطبیعی به نظر نرسد.

۵. ابروهای ضخیم یا پررنگ در سبک آرایش جدید سال: ابروهایی که بیش از حد ضخیم یا پررنگ هستند، زیبایی زنانه و طبیعی تو را از بین می‌برند.

۶. گونه‌های سرخ و پررنگ در سبک آرایش جدید سال: بیشتر اوقات استفاده از رژگونه‌ای با رنگ ملایم یا برنزی برای تکمیل آرایش صورت تو کافی است؛ چون استفاده از رژ گونه سرخ جذابیت چهره را از بین می‌برد.

۷. لب‌هایی با رنگ‌های جیغ در سبک آرایش جدید سال: ممکن است رنگ‌های جیغ و تند روی برخی لب‌ها زیبا باشند؛ ولی در کل، استفاده از چنین رژ لب‌هایی در سبک آرایش جدید اصلاً جذاب نیست.

بیشتر بخوانید: "طرز آرایش صورت با کمک اسرار ستارگان برای داشتن آرایشی ماندگار"

مطالب مرتبط

محبوب‌ترین مدلهای جدید آرایش صورت در سال ۲۰۱۷
آرایش

محبوب‌ترین مدلهای جدید آرایش صورت در سال ۲۰۱۷