Yasaman

آیا می‌دانی در دکوراسیون داخلی چه اشتباهاتی مرتکب می‌شویم؟

اشتباهاتی که در دکوراسیون داخلی مرتکب می‌شویم

طراحان داخلی حرفه‌ای، متوجه شده‌اند که افراد در دکوراسیون داخلی فضاهای خود، دچار اشتباهات متداولی می‌شوند. این اشتباهات مستقل از اندازه، سبک، بودجه و موقعیت فضا رخ می‌دهند. برای آنکه بتوانی فضاهای خود را به زیباترین حالت ممکن دکور کنی، این مطلب را از دست نده. در ادامه، "یاسمن" اشتباهاتی که در دکوراسیون داخلی مرتکب می‌شویم را معرفی می‌کند.

۱. رنگ کردن دیوارها پیش از خرید وسایل خانه!

انتخاب رنگ و پیاده کردن آن روی دیوار پیش از خرید وسایل خانه، یک اشتباه متداول در طراحی داخلی است که می‌توان به سادگی از آن اجتناب کرد. اگر می‌خواهی خانه خود را دکور کنی، بهتر است ابتدا وسایل خانه را انتخاب کرده و سپس با توجه به آنها رنگ دیوارها را انتخاب کنی.

بیشتر بخوانید: "گالری ایده‌های جذاب برای تزئین میز ناهارخوری"

۲. ست کردن استایل‌های مختلف!

زمانی که می‌خواهی دکوراسیون خانه را تغییر بدهی یا آن را تجدید کنی، بهتر است به یک سبک وفادار بمانی. ست کردن تکه‌های محتلف دکوری به هر اتاقی انسجام می‌بخشد، اما باید از انجام بیش از حد آن پرهیز کنی. اتاق‌هایی که هیچ کنتراستی ندارند، کسل‌کننده به نظر می‌رسند. برای جلوگیری از این حالت، بهتر است تمام وسایل را یک مرتبه نخری.

۳. عناصر متضاد در خانه!

همانطور که بیش از حد ست کردن یک اشتباه بزرگ دکوراسیون داخلی است، اتاقی که همه چیز در آن متضاد هستند هم جایی است که باید از ایجاد آن جلوگیری کرد. اتاق‌هایی که در آنها وسایلی وجود دارند که با دیگر وسایل هماهنگ نیست، غیرمنسجم و غیرهماهنگ به نظر می‌رسند.

۴. قرار دادن وسایل کنار دیوار!

قرار دادن وسایل کنار دیوار از اشتباهات دکوراسیونی است که همه مرتکب آن می‌شوند. بسته به نقشه اتاق، ممکن است راه دیگری به جز این برای دکور وجود نداشته باشد، اما اگر می‌توانی بهتر است از این کار خودداری کنی. در واقعیت، وسایلی که به کنار دیوارهای اتاق چسبیده‌اند، به صرفه‌جویی در فضا یا ایجاد وهم اتاق بزرگ‌تر کمکی نمی‌کنند.

"روش‌های ساده برای نمایش عکس‌های خانوادگی!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن