Yasaman

مصاحبه با روژان هوشیار از برند La Femme

مصاحبه با روژان هوشیار بنیانگذار La Femme

La Femme نامی آشنا در مد ایران و در بین عاشقان کیف، کفش و مخصوصاً شال است. طراحان این برند از سال ۲۰۱۳ فعالیت خود را در زمینۀ طراحی کفش و شال شروع کرده‌اند و در این مدت تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین‌ها به مشتری‌های خود، به کار گرفته‌اند. و خبر خوب این که در حین نمایشگاه Ladies weekend، مارال آسمانی از تیم "یاسمن" این فرصت را پیدا کرد تا با روژان هوشیار از La Femme گفتگو و گپی داشته باشد.

مصاحبه با روژان هوشیار بنیانگذار La Femme

بهترين اتفاقى كه در ماه‌هاى اخير براى la femme افتاده چى بوده؟ سعى كردم تا جايى كه امكان دارد كارم را بزرگ‌تر كنم. هنر و طراحى خودم را در شكل‌هاى مختلف و با مفاهيم و موضوعات خاص پياده كردم و اين باعث تقدير از من در داخل كشور شد. و به دنبال آن در پى كسب موفقيت در خارج از كشور هستم.

هيچ وقت به ادامه دادن la femme در خارج از ايران فكر كردى؟ هميشه ١٠٠٪‏ به اين فكر هستم.

مهمترين سختى طراح كيف و كفش و اكسسوار بودن تو ايران چيه؟ ايران كشور بزرگى است و مواد خام بسيارى در دسترس طراحان است. اما كمبود امكانات در صنعت مد و لباس، اصولاً این اجازه را نمى‌دهد كه به راحتى ايده‌هاى جديد را پياده كنيم. اما در هر صورت فكر و نظر مشترى براى من اهميت زيادى دارد. زمان و وسواس زيادى را براى اجرا كردن طرح‌هاى خودم صرف می‌كنم و سعى می‌كنم تا ارزش دست ساز بودن و خاص بودن را در بين مردم جا بندازم.

اگه طراح نمی‌شدى، چه كاره می‌شدى؟ چندين سال در سازمان ملل (UN) بودم و چند سالى هم در زمينه طراحى داخلى كار می‌كردم. اما La Femme را هيچ وقت از دست نخواهم داد! اين كار هميشه علاقۀ من بوده است...

طراح كيف و كفش مورد علاقه‌ات كيه؟ ‏Common Project ,Liam Fahi ,Andre Perugia ,Pura Lopez ,Goran Horal

سبك لباس پوشيدن خودت رو چه طورى توصيف می‌کنی؟ جسورانه، بر ضد همه كس و همه چيز

رنگ‌هاى مورد علاقه‌ات کدام‌اند؟ طوسی، سفيد و مشكى (البته رنگ‌هايى مثل ليمويى و قرمز را دوست دارم با هم تركيب كنم)

يك جفت كفشى كه خيلى دوسش داشتى و زياد پوشيديش چى بوده؟ كفش‌هايى از diesel ,Cos ,New balance ,Goran Horal

خودت رو تو پنج كلمه توصيف كن؟ با پشتكار، جسور، كمال طلب، پر شور و هيجان، باهوش

فكر می‌كنى که کدام ويژگى‌هاى la femme آن را متمايز‌ می‌كنند**؟ دست ساز بودن، طراحى به سفارش مشترى، راحتى كفش‌ها و خاص بودن در توليد و نحوه ارائه آينده la femme را تا ٢ سال ديگه چه طور می‌بينى؟** من هميشه به La Femme به عنوان علاقه نگاه كردم و خيلى نخواستم اون رو به ديد حرفه نگاه كنم؛ اما هدفم اين است كه روز به روز بيشتر ايده‌هاى خودم رو پياده كنم و در اختيار مردم داخل و خارج ايران بگذارم.

سپاس از وقتی كه به "یاسمن" دادی، روژان عزیز!

مطالب مرتبط

جدیدترین مدل پیراهن مجلسی توری از برند "الکسیس"
مد

جدیدترین مدل پیراهن مجلسی توری از برند "الکسیس"