Yasaman

مدل کفش مجلسی: شیک‌ترین طرح‌ها برای پاییز و زمستان ۲۰۱۶

مدل کفش مجلسی برای پاییز و زمستان ۲۰۱۶

با تغییر فصل، برندهای معروف مد و زیبایی شروع به معرفی مدل‌های جدید خود می‌کنند. "یاسمن" تصمیم دارد در اینجا تو را با ۵ مدل کفش مجلسی که از میان برندهای مطرح جهان انتخاب شده‌اند، آشنا کند.

می‌توانی از میان این مدل‌های کفش با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف، بهترین و جذاب‌ترین را برای ست کردن با لباس مجلسی‌ات انتخاب کنی یا برای خرید کفش از آنها الهام بگیری. با "یاسمن" همراه شو تا کفش مورد پسندت را پیدا کنی.

۱. کفش مجلسی جلوبسته از برند Dior این کفش زیبا با پاشنه ۱۰ سانتی‌متری را از فشن شوی زمستان ۲۰۱۶ برند دیور انتخاب کرده‌ایم که با ترکیب رنگی سفید، سیاه و خاکستری خود، مناسب ست شدن با لباس‌های مجلسی با دامن کوتاه و به رنگ‌های سفید، مشکی، طوسی یا کرم است. همچنین، می‌توانی این کفش را با شلوارهای دامنی و گشاد کمی بالاتر از مچ پا بپوشی.

مدل کفش مجلسی برای پاییز ۲۰۱۶

۲. صندل مجلسی با سنگ‌های مصنوعى بی‌رنگ و براق از برند Giorgio Armani یک جفت صندل زیبای مشکی از جنس جیر، می‌تواند بهترین کفش مجلسی برای ست کردن با لبا‌س‌های شب بلند، به‌ ویژه از جنس حریر باشد.

"انتخاب کفش پاشنه بلند برای مناسبت‌ها و مهمانی‌های مجلل" را اینجا بخوانید.

مدل کفش مجلسی برای زمستان ۲۰۱۶

۳. کفش مجلسی مدل سیندرلا از برند Jimmy Choo این مدل کفش مجلسی خاص و باشکوه که البته اسم آن نیز بسیار متناسب با ظاهرش است، باعث می‌شود مانند سیندرلا در مهمانی‌ها بدرخشی. می‌توانی آن را با لباس‌های شب حریر و گیپور به رنگ‌های مشکی، طوسی و نقره‌ای بپوشی تا همه چشم‌ها را به خودت خیره کنی.

مدل کفش مجلسی برای پاییز و زمستان

۴. کفش مجلسی ساده مشکی از برند Salvatore Ferragamo اگر به مهمانی رفتن علاقه زیادی داری یا گاهی بدون آمادگی مجبور می‌شوی در مراسمی شرکت کنی، حتماً باید یک جفت کفش مجلسی ساده و مشکی در کمد لباس‌هایت داشته باشی تا بتوانی به راحتی آن را با لباس‌های مختلف خود ست کنی. پیشنهاد ما به تو، این کفش ایتالیایی شیک با پاشنه ۱۰/۵ سانتی‌متری است.

کفش مجلسی برای پاییز و زمستان ۲۰۱۶

۵. صندل جلوباز با پاشنه طلایی از برند Versace قطعاً کفشی راحت‌تر از این صندل جلوباز مشکی برای استفاده در مهمانی‌هایی که باید ساعت‌ها روی پا ایستاد، نخواهی یافت. جنس این صندل صد درصد از چرم خالص است و می‌توانی آن را در فروشگاه‌های ایرانی برند Versace نیز پیدا کنی.

بیشتر بخوانید: "اصول استفاده از کفش پاشنه بلند"

مطالب مرتبط

جدیدترین مدل پیراهن مجلسی توری از برند "الکسیس"
مد

جدیدترین مدل پیراهن مجلسی توری از برند "الکسیس"