Yasaman

با این مدل های مختلف بستن روسری در نوروز ۹۶ خوش‌تیپ، شیک و زیبا باش!

مدل های مختلف بستن روسری به شکل سه‌گوش در قسمت جلو

حتماً برای خاص و متفاوت بودن در عید دیدنی‌های نوروز ۹۶ ایده‌هایی را در ذهن داری که بیشتر مربوط به انتخاب پوشاک عید هستند؛ ولی ما در اینجا ایده دیگری را هم برای تو داریم: با این مدل های مختلف بستن روسری در نوروز ۹۶ می‌توانی با استفاده از روسری‌های قبلی خود نیز خوش‌تیپ، شیک و زیبا باشی!

جدیدترین مدل های مختلف بستن روسری برای شیک و خاص بودن در عید دیدنی‌های نوروز ۹۶ را در ادامه از ما یاد بگیر و بدون هزینه، خوش‌تیپ و خوش‌استایل شو!

مدل های مختلف بستن روسری به شکل سه‌گوش در جلو:

در این دو سبک از جدیدترین مدل های مختلف بستن روسری (تصویر بالا) سه‌گوش روسری در قسمت جلو قرار گرفته است؛ به طوری که طرح روسری کاملاً نمایان شده است. با کمی دقت می‌توانی این دو مدل بستن روسری را به سلیقه خود روی سرت اجرا کنی.

مدل های مختلف بستن روسری به صورت گرد در قسمت جلو

مدل های مختلف بستن روسری به صورت گرد در جلو:

در این نمونه از جدیدترین مدل های مختلف بستن روسری که با استفاده از روسری ابریشمی اجرا شده است، باید دو طرف جلوی روسری را به سمت پشت ببری و قسمت جلو را به شکل گرد دربیاوری. البته سعی کن طوری به قسمت جلوی روسری حالت بدهی که طرح آن دیده شود.

"مدل جدید بستن شال و روسری برای مجالس و مهمانی‌های خاص تو" را اینجا بخوانید.

مدل های مختلف بستن روسری دور گردن با گره

مدل های مختلف بستن روسری دور گردن:

در این نمونه از جدیدترین مدل های مختلف بستن روسری دو گوشه روسری دور گردن پیچیده شده و در قسمت راست گردن گره خورده است. این مدل بستن روسری نیز جذابیت و زیبایی خاص خود را دارد و بسیار راحت انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید: "آموزش بستن روسری بزرگ با روشی جدید و شیک"

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن