Yasaman

مدل های جدید آرایش عروس بر اساس پرطرفدارترین گرایش‌های سال ۲۰۱۷

مدل های جدید آرایش عروس مطابق با پرطرفدارترین گرایش‌های سال ۲۰۱۷

برنامه‌ریزی برای روز برگزاری مراسم عروسی کار بزرگ و سختی است. به همین دلیل هم باید پیش از آن، کارهای لازم را انجام داد و انتخاب‌های خود را برای آرایش یا لباس عروس و... مشخص کرد. ما در اینجا خصوصیات مدل های جدید آرایش عروس را بر اساس داغ‌ترین گرایش‌های سال ۲۰۱۷ به تو معرفی می‌کنیم.

برای این که کار انتخاب میکاپ مناسب و مدرن عروس را برای خود راحت کنی، با ویژگی‌های مدل های جدید آرایش عروس مطابق محبوب‌ترین گرایش‌های سال ۲۰۱۷ آشنا شو.

"مدل آرایش جدید عروس خود را باید بر اساس چه مواردی انتخاب کنم؟" را اینجا بخوانید.

طبق نظر آرایشگران ماهر عروس، مدل های جدید آرایش عروس در سال ۲۰۱۷ بیشتر حول سبک‌های طبیعی چرخ می‌زنند. پوست و براق و بی‌عیب و نقص نیز از اصلی‌ترین نکته‌ها است؛ ولی نه به این معنی که پوست را زیر خروارها کرم پودر و پرایمر آرایشی سنگین مدفون کنیم؛ به طوری که هیچ چیز از زیبایی طبیعی پوست به نظر نرسد.

سبک آرایش چشم‌ها در مدل های جدید آرایش عروس بیشتر بر رنگ‌های صورتی، قهوه‌ای و خاکستری تمرکز دارد. استفاده از ریمل یا مژه مصنوعی نیز در حد تعادل خوب است. برای لب‌ها هم رنگ‌های شاتوتی و صورتی یا بی‌رنگ توصیه می‌شود.

در مدل های جدید آرایش عروس سال ۲۰۱۷ سبک‌هایی نیز وجود دارند که هیچ‌گاه از مد نیفتاده و نمی‌افتند. این سبک‌ها بیشتر بر استفاده از خط چشم کلاسیک ظریف و به کار بردن رنگ‌هایی مانند صورتی، قهوه‌ای، بژ و شاتوتی تمرکز دارند.

بیشتر بخوانید: "آیا دوست داری در روز عروسی لب‌های قرمز فوق‌العاده‌ای داشته باشی؟"

مطالب مرتبط

متفاوت‌ترین مدل‌های لباس عروس ٢٠١٧ از Luna Novias
عروسی

متفاوت‌ترین مدل‌های لباس عروس ٢٠١٧ از Luna Novias