Yasaman

مدل موی عروس جدید برای عروس خانم‌های مو مشکی

مدل موی عروس جدید برای عروس خانم‌هایی که موهای مشکی دارند

برای این که مدل موی زیبایی در مراسم ازدواج خود داشته باشی، حتماً لازم نیست موهایت را رنگ کنی! اتفاقاً رنگ موهای طبیعی دختر خانم‌های ایرانی، آن‌ها را کاندید انجام سبک‌های آرایش موی جالب و جذابی می‌کند! اگر باور نمی‌کنی، عکس‌های انتخابی "یاسمن" را ببین و بعد نظر بده!

این مجموعه مدل موی عروس جدید، هم باعث می‌شود زیبایی طبیعی و دخترانه خود را حفظ کنی و هم این که به موهایت کمتر صدمه بزنی. حتماً همسرت هم ظاهر طبیعی تو را بیشتر دوست خواهد داشت!

مدل شینیون پایین سر با اکسسوری

عکسی که در بالا می‌بینی، مدل موی عروس شینیون جمع در پایین سر با اکسسوری توری است.

"آمادگی‌های قبلی برای مدل موی عروس در شب عروسی" را اینجا بخوانید.

مدل موی عروس جدید برای عروس خانم‌های مو مشکی: موهای باز و حالت‌دار

موهای حالت‌دار و باز موهای مواج و حالت‌دار خود را به سادگی باز بگذار و در بالای سر از تاج یا تلی ظریف، ولی ضخیم استفاده کن تا سادگی موهایت با تزئینی زیبا همراه شود.

مدل موی عروس جدید برای عروس خانم‌های مو مشکی: مدل موی شینیون شل با اکسسوری سفید

مدل موی شینیون شل با اکسسوری در این مدل موی عروس جدید، موها بسیار ساده و به صورت شل شینیون شده‌اند. جلوی سر هم از تلی ساده و به رنگ سفید در تضاد با رنگ موها استفاده شده است.

مدل موی عروس جدید برای عروس خانم‌های مو مشکی: موهای باز با اکسسوری ساده

مدل موی باز عروس با اکسسوری ساده باور نمی‌کنی مدلی به این سادگی، این قدر زیبا به نظر برسد؟! این مدلی است که ما به عروس‌های جوان و زیبا با موهای صاف و یکدست پیشنهاد می‌دهیم: موهای صاف طبیعی خود را کمی موج‌دار کن؛ سپس به سادگی آن‌ها را باز بگذار و از زیبایی طبیعی‌ات لذت ببر! در قسمت کنار سر هم از سنجاق، گیره یا اکسسوری ظریف و زیبایی به رنگ سفید استفاده کن.

مدل موی عروس جدید برای عروس خانم‌های مو مشکی: شینیون ساده در بالای سر

مدل موی شینیون ساده در بالای سر در این مدل موی عروس جدید، موها در بالای سر شینیون می‌شوند و از هیچ اکسسوری هم استفاده نمی‌شود.

بیشتر بخوانید: "مدل موی کوتاه عروس و بهترین انتخاب برای روز عروسی"

مطالب مرتبط

آیا دوست داری در روز عروسی لب‌های قرمز فوق‌العاده‌ای داشته باشی؟
عروسی

آیا دوست داری در روز عروسی لب‌های قرمز فوق‌العاده‌ای داشته باشی؟