Yasaman

مدل موی زیبا و دخترانه مناسب موهای بلند مختص اشکال متفاوت صورت

مدل موی زیبا و دخترانه یکدست هلالی برای صورت‌های گرد یا مستطیلی

اگر موهای بلندی داری، خیلی راحت می‌توانی با کوتاه کردن، مدل‌های متفاوت و زیبایی به آن‌ها بدهی. برای این که با مدل‌های متفاوت کوتاه کردن مو متناسب با شکل صورت خود آشنا شوی، ما در اینجا ۴ مدل کوتاهی مو را به سبک‌های مختلف برای تو آورده‌ایم که هر یک با توجه به جزئیاتی خاص، مناسب یک فرم صورت هستند.

در این صفحه می‌توانی با مدل موی زیبا و دخترانه مناسب موهای بلند و مختص اشکال مختلف صورت آشنا شوی.

مدل یکدست هلالی برای صورت‌های گرد یا مستطیل شکل:

خانم‌هایی که صورت گرد و موهای بلند دارند، می‌توانند در صورت تمایل، مدل‌های کوتاه کردن یکدست مو را که انتهای آن‌ها به شکل منحنی و هلالی است (تصویر بالا)، انتخاب کنند. یکی از نکته‌های مهم در این مدل مو که برش‌های نوک تیز دارد، در نظر گرفتن چتری کوتاه تا روی پیشانی است که مانند شکل می‌تواند به صورت یک‌سویه کوتاه شود.

"آموزش شینیون موی کوتاه با موی اضافه و با استفاده از تور" را اینجا بخوانید.

مدل موی زیبا و دخترانه لیر برای صورت‌های الماسی (لوزی شکل) یا مربعی شکل

مدل لیر برای صورت‌های الماسی (لوزی شکل) یا مربعی:

اگر صورت الماسی شکل داری، می‌توانی این مدل کوتاه کردن مو به شکل لایه لایه یا لیر را با برش‌های تیز نوک موها انتخاب کنی. برای این فرم صورت‌ها بهتر است جلوی موها به صورت اریب و پله‌ای کوتاه شود؛ طوری که قد موها در کنار پیشانی تا روی نوک بینی برسد. با پخش کردن این چتری‌های بلند روی پیشانی خود، می‌توانی صورتت را بیضی‌تر نشان دهی.

مدل موی زیبا و دخترانه لیر هلالی برای صورت‌های بیضی شکل

مدل لیر هلالی برای صورت‌های بیضی:

درست است که بیشتر مدل‌های مو به صورت‌های بیضی می‌آید؛ اما اگر می‌خواهی انتخابی خاص داشته باشی، به پیشنهاد "یاسمن" این مدل لایه لایه را که انتهای موها در آن به شکل هلالی و منحنی است، انتخاب کن. جلوی موها را هم به صورت اریب و پله‌ای، طوری که تا نوک بینی برسد، کوتاه کن. می‌توانی موهای جلوی سر را با توجه به سلیقه‌ات، به صورت یکطرفه یا فرق وسط باز کنی.

مدل موی زیبا و دخترانه لایه لایه بلند برای صورت‌های مثلثی یا قلبی

مدل لایه لایه بلند برای صورت‌های مثلثی یا قلبی شکل:

کوتاه کردن موها به صورت لیر با قد بلند طوری که ارتفاع جلوی موها تا زیر چانه برسد، مدلی مناسب خانم‌هایی با صورت مثلثی یا قلبی شکل است. جلوی موهای یکطرفه با فرقی نزدیک به وسط و ریختن موها روی صورت، به زیباتر به نظر رسیدن این فرم صورت‌ها کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید: "۴ مدل بافت مو جلوی سر برای موهای بلند، کوتاه و فر"

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟