Yasaman

مدل موی بلند باز و زیباترین سبک‌های تابستان ۲۰۱۷ برای موهای صاف

مدل موی بلند باز به همراه بافت و اکسسوری‌های موی رنگارنگ زیبا

ما امروز چند پیشنهاد برای خانم‌هایی که موهای بلند و زیبا دارند، داریم: مدل موی بلند باز بر اساس زیباترین سبک‌های مو در تابستان ۲۰۱۷! با ما همراه باش تا این مدل موهای جذاب و پرطرفدار در میان خانم‌ها را به تو نشان دهیم. با خواندن این مقاله، مدل موی بلند باز خود را مطابق جدیدترین و زیباترین سبک‌های مو برای تابستان ۲۰۱۷ انتخاب کن!

مدل موی بلند باز به همراه بافت و اکسسوری‌های موی رنگارنگ:

امسال موهایی که از فرق باز شده‌اند، جزو سبک‌های پرطرفدار مو هستند و با استقبال زیادی میان خانم‌ها روبه‌رو شده‌اند. اگر به مدل موی بافت و غیررسمی علاقه داری، این مدل موی بلند باز نامتقارن (تصویر بالا) را که در آن یک طرف موها باز گذاشته شده و در طرف دیگر، گیس باریکی بافته شده است، انتخاب کن. می‌توانی دو طرف موها را با اکسسوری‌های فانتزی و رنگارنگ تزئین کنی.

"گالری انواع مدل مو کوتاه زنانه جدید فر و حالت‌دار برای خانم‌های جسور و شیک" را اینجا بخوانید.

مدل موی بلند باز با گره بالای سر ساده برای موهای صاف

مدل موی بلند باز با گره بالای سر:

اگر موهای صاف و یکدستی داری، این مدل موی بلند باز که در آن موها به طور کامل بالای سر جمع شده و توسط گره‌ای محکم شده‌اند، مناسب توست. این سبک مو، پیشانی و صورت تو را هم کشیده تر نشان می‌دهد.

مدل موی بلند باز با فرق وسط و اکسسوری پایین سر برای موی صاف

مدل موی بلند باز با فرق وسط و اکسسوری پایین سر:

این مدل موی بلند باز به همراه اکسسوری مو که حالتی رسمی و ساده دارد، به سادگی در منزل قابل اجرا است و موهای لخت را زیباتر نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید: "زيباترين مدل مو برای موهای فر و حالت‌دار کدام است؟"

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟