Yasaman

مدل لباس مجلسی ۲۰۱۶ ایلی صعب Elie Saab برای فصل زیبای پاییز

مدل لباس مجلسی ۲۰۱۶ ایلی صعب Elie Saab برای پاییز

ایلی صعب Elie Saab از طراحان لباس لبنانی است که شهرتی جهانی دارد و سال‌ها است که سوپر استارهای سینما و موسیقی لباس‌های او را می‌پوشند. او که کار خود را از پارچه فروشی پدرش آغاز کرد، امروزه از چهره‌های درخشان طراحی لباس مجلسی شیک در جهان است. ما از مجموعه‌ پاییز او، این لباس‌ها را برای تو انتخاب کردیم؛ لباس‌هایی شیک و ساده که با تمام مناسبت‌های تو همخوانی داشته باشند.

مدل لباس مجلسی ۲۰۱۶ ایلی صعب Elie Saab برای فصل پاییز لباس حریر شیفون با برش روی شانه

لباس حریر شیفون با برش روی شانه

این لباس با برش‌های کلاسیک مدرن شده و جنس حریری با ترکیب رنگ قرمز فریاد زنانگی می‌زند و تو را با خود به دورانی می‌برد که زن به معنی واقعی کلمه، زن است: ظریف و نرم به لطافت حریر.

"شیک‌ترین مدل لباس تور مجلسی برای تمام مناسبت‌ها" را اینجا بخوانید.

مدل لباس مجلسی ۲۰۱۶ ایلی صعب Elie Saab برای فصل زیبای و رنگارنگ پاییز

لباس حریر گرجتو و طرحی مختلف از ایلی صعب

کمتر این نوع طرح را در کارهای ایلی صعب می‌بینیم. ‌این حریر گرجتو با برش اندامی و نقش‌های خال‌دار ما را به سفری در زمان می‌برد؛ ولی این سفر خیلی هم کلاسیک نیست و به روش مدرن طراحی شده.

مدل لباس مجلسی ۲۰۱۶ ایلی صعب Elie Saab برای فصل پاییزی

لباس با رنگ سبز دریایی

این مدل لباس مجلسی شیک که مجلل و زنانه است، برای خانم‌های محافظه کاری که از لباس‌های باز خوششان نمی‌آید، انتخاب مناسبی است و در عین حال که بسته است، زنانگی و ظرافت نیز دارد.

ما سعی داریم به تو کمک کنیم که از میان بهترین‌‌ها، استایل خاص خودت را پیدا کنی. پس مثل همیشه، به پیشنهادهای "یاسمن" گوش کن.

بیشتر بخوانید: "مدل لباس مجلسی دخترانه به پیشنهاد یاسمن"

مطالب مرتبط

جدیدترین مدل پیراهن مجلسی توری از برند "الکسیس"
مد

جدیدترین مدل پیراهن مجلسی توری از برند "الکسیس"