Yasaman

چند مدل لباس تور با دانتل در رنگ‌های مختلف

چند مدل لباس تور با دانتل در رنگ‌های مختلف: لباس کوتاه "ولنتینو" Valentino

دانتل نوعی پارچه گران قیمت از تارهای ابریشم روی زمینه تور است که کاربرد زیادی در دوخت لباس‌ها و مانتوهای مجلسی زنانه دارد. خانم‌های زیادی طرفدار لباس‌های دانتل هستند و معمولاً آن‌ها را برای مراسم و مهمانی‌ها انتخاب می کنند. امروز "یاسمن" چند مدل لباس با تور دانتل را انتخاب کرده است که دوست دارد تو هم آن‌ها را ببینی.

لباس کوتاه و آستین‌دار "ولنتینو" Valentino این مدل لباس زیبای ولنتینو که هر خانمی عاشق آن خواهد شد، بازی با بافت، شکل و زنانگی را به رخ می‌کشد و محصول ایتالیاست. قسمت بالاتنه توری لباس در تضاد با دامن کرپ است و آستین‌های زیبایی دارد.

"پوشیدن شنل برای داشتن تیپی راحت و خیابانی" را اینجا بخوانید.

چند مدل لباس تور با دانتل در رنگ‌های مختلف: لباس کوتاه "آنا سویی" Anna Sui

لباس کوتاه دانتل "آنا سویی" Anna Sui این مدل لباس تور دانتل کوتاه کرم رنگ با تور دانتل و آستین‌دوزی زیبا و آستر در قسمت بالاتنه، مناسب دختر خانم‌های جوان است.

چند مدل لباس تور با دانتل در رنگ‌های مختلف: لباس توری Zarita از Diane von Furstenberg

لباس توری Zarita از "دیان فون فورستنبرگ" Diane von Furstenberg این مدل لباس با تور دانتل از دیان فون فورستنبرگ به رنگ سورمه‌ای، آستر و آستین‌های توری کوتاه دارد.

چند مدل لباس تور با دانتل در رنگ‌های مختلف: لباس توری کوتاه "آلیس اولیویا"

لباس توری کوتاه "آلیس اولیویا" Alice + Olivia این لباس رمانتیک از آلیس اولیویا، سبکی زنانه دارد و لبه‌های توری یقه و پایین دامن آن با دامن پلیسه‌دار به زیبایی‌اش افزوده است.

چند مدل لباس تور با دانتل در رنگ‌های مختلف: لباس ماکسی دانتل "آنا سویی"

لباس ماکسی دانتل "آنا سویی" Anna Sui این مدل لباس با تور دانتل از "آنا سویی"، کمی غیرمتعارف به نظر می‌رسد؛ اما مطمئن باش هنگامی که آن را بپوشی، عاشق مدل و تمام جزئیاتش خواهی شد!

بیشتر بخوانید: "مدل لباس مجلسی دخترانه به پیشنهاد یاسمن"

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن