Yasaman

مدل شینیون موی کوتاه با بهترین سبک‌های سال ۲۰۱۷

مدل شینیون موی کوتاه با بهترین سبک‌ها: شینیون شل پایین سر با موهای پیچیده در کنار سر

موهای کوتاهی داری و از مدل دادن به آن‌ها ناامید شده‌ای؟ شاید این طور به نظر برسد که مدل دادن به موهای کوتاه بسیار سخت است؛ اما "یاسمن" به تو می‌گوید که این کار آن قدرها هم که فکر می‌کنی، سخت نیست و مدل‌های متنوعی برای آراستن موهای کوتاه وجود دارد!

ما در اینجا چند مدل شینیون موی کوتاه را طبق جدیدترین متدهای سال ۲۰۱۷ به تو نشان می‌دهیم. شینیون شل پایین سر با موهای پیچیده در کنار سر اگر موهایت نیمه کوتاه است، می‌توانی مدل بالا را که در آن موهای کنار سر پیچ خورده‌اند و در پشت سر با گره‌ای شل جمع شده‌اند، انتخاب کنی. از اکسسوری‌های کریستالی هم برای تزئین موهای کنار سر استفاده کن.

"مدل کوتاهی مو برای آن‌ها که می‌خواهند شیک و خاص باشند!" را اینجا بخوانید.

مدل شینیون موی کوتاه با بهترین سبک‌های سال: شینیون با گره کوچک پشت سر

شینیون با گره کوچک پشت سر اگر موی کوتاه یا خیلی کوتاهی داری، این مدل مناسب توست. می‌توانی جلوی موها را در دو طرف سر باز بگذاری و موهای پشت سر را با گره‌ای کوچک در پایین سر جمع کنی.

مدل شینیون موی کوتاه با بهترین سبک‌های سال: شینیون پایین سر با فرق وسط

شینیون پایین سر با فرق وسط این مدل مناسب موهای نیمه کوتاه است. فرق سر از وسط باز شده و موهای جلوی سر کاملاً آزاد هستند. موهای پشت سر هم با گره‌ای شل و به شکل دو طبقه در پایین سر جمع و بسته شده‌اند.

مدل شینیون موی کوتاه با بهترین سبک‌های سال: شینیون شل با فرق وسط

شینیون شل با فرق وسط در این مدل، موها از دو طرف سر به صورت شل در پشت سر به هم رسیده و با گره‌ای ساده و گرد بسته شده‌اند. سپس موهای رویی به صورت رشته رشته در هر قسمت سر کمی کشیده شده و حالت داده شده‌اند. می‌توانی موهای گره شینیون را هم کمی بکشی تا حالت شل و گردتری پیدا کند.

بیشتر بخوانید: "بافت موی کوتاه به روش‌های جدید و متنوع با استایل‌های خاص"

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟