Yasaman

مدل رنگ مو ۲۰۱۷ برای تمام فصل‌های سال!

مدل رنگ مو ۲۰۱۷ برای تمام فصل‌های سال جاری

در اینجا چند مدل رنگ مو ۲۰۱۷ که "یاسمن" برای تو انتخاب کرده را به تو معرفی می‌کنیم. با این رنگ‌ها، در طول سال، تیپی شاد و جذاب خواهی داشت.

رنگ موی قهوه‌ای اُمبری

مدل رنگ مو ۲۰۱۷ اُمبری تنها یک رنگ موی معمولی نیست؛ بلکه مدلی است که از ترکیب دو رنگ تشکیل می‌شود و شکل صورت تو و زیبایی آن را به خوبی نمایان می‌کند. برای این کار، از بهترین ترکیب رنگی که می‌توانی استفاده کنی، رنگ موی قهوه‌ای مایل به قرمز، یا رنگ بلوند روی زمینه قهوه‌ای است.

مدل رنگ مو ۲۰۱۷ برای تمام فصل‌های امسال!

رنگ موی فلش‌لایت

در این [رنگ مو](نکاتی را که هنگام رنگ کردن مو باید رعایت کنی) که برای سال ۲۰۱۷ خلق شده است؛ رنگ‌های روشن لایه لایه که بعضی از آنها حداقل دو درجه از رنگ اولیه روشن‌ترند، و لایه پهنی از مو را دربرمی‌گیرند؛ گویی خطوط اشعه آفتاب روی موهای تو افتاده است.

بیشتر بخوانید: "هایلایت روی موی مشکی بدون تغییر رنگ زمینه موها"

چند مدل رنگ مو ۲۰۱۷ برای تمام فصل‌های سال

رنگ موی بلوند کرم (nude)

رنگ موی بلوند با آرایش ملایم می‌تواند برای داشتن ظاهری مدرن و شیک که زیبایی تو را دو چندان نشان می‌دهد، انتخابی عالی باشد. این رنگ موی یکدست که زیبایی و درخشندگی بسیاری به صورت می‌بخشد، برای آنهایی که می‌خواهند رنگ موی یکدست و جذابی داشته باشند، ایده‌‌‌‌آل است.

چندین مدل رنگ مو ۲۰۱۷ برای تمام فصل‌های سال!

رنگ موی قرمز آتشین (غروب آفتاب)

برای پرهیز کردن از رنگ بلوند، انتخاب خوبی است. همچنین، نزدیک‌ترین رنگ به رنگ‌های بلوند و قهوه‌ای نیز به شمار رفته و ترکیبی از رنگ‌های قهوه‌ای و قرمز است.

چندین مدل رنگ مو ۲۰۱۷ برای تمام فصل‌های سال جدید

رنگ موی مشکی با انعکاسی از رنگ آبی

اگر موهایی به رنگ مشکی داری و نمی‌خواهی رنگ آنها را عوض کنی، این رنگ را که زیر نور آفتاب، موج‌های آبی زیبا و درخشان به موهایت می‌بخشد، انتخاب کن. کافی است از رنگ موهای طبیعی مثل حنا یا رنگ مشکی با تم آبی استفاده کنی تا تیپی جذاب و مدرن برای طول سال داشته باشی.

"چند مدل رنگ موی روشن برای پوست سبزه" را اینجا بخوانید.

مطالب مرتبط

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل
زیبایی

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل