Yasaman

مدل ابرو برای صورت گرد: چند ایده جالب و شنیدنی

مدل ابرو برای صورت گرد: مدل ابروی بلند با زاویه تند

بعضی خانم‌ها به طور طبیعی صورت‌های کشیده‌ای دارند. ولی بعضی‌ها نه. آن‌هایی که صورت‌های گردی دارند برای باریک‌تر نشان دادن صورت‌هایشان، می‌توانند از چند مدل ابرو برای صورت گرد که "یاسمن" به آن‌ها معرفی می‌کند، استفاده کنند تا چهره‌ای زیبا و جذاب داشته باشند. به این چند ایده توجه کن.

یکی از راه‌‌های کم‌تر کردن گردی صورت، کشیده و بلند نشان دادن آن است. برای این منظور، می‌توانی مدل ابروی بلند یا با زاویه تند را انتخاب کنی. در واقع این مدل، برای صورت‌های گرد، بهترین راه حل به شمار می‌رود. کسانی که صورت‌های گرد دارند، باید از مدل‌های با قوس کم اجتناب کنند زیرا به آنها چهره‌ای گردتر می‌بخشد. این مدل ابرو برای صورت گرد، توجه‌ها را بیشتر به سوی چشم‌ها جلب کرده و صورت را کشیده و باریک‌تر نشان می‌دهد.

"مدل ابرو پهن اسموکی یا دودی، گرایشی جدید و پرطرفدار" را اینجا بخوانید.

مدل ابرو برای صورت گرد: مدل ابرو با زاویه باز

مدل ابروی با زاویه باز نیز مدل بسیار مناسبی برای صورت‌های گرد به شمار می‌آید. این مدل نیز صورت را باریک‌تر از آنچه که هست، نشان می‌دهد.

مدل ابرو برای صورت گرد: ابرو با منحنی متوسط

منحنی متوسط نیز برای صورت‌های گرد، انتخاب مناسبی است و به زیبایی تو می‌افزاید. برای اجرای این مدل باید از مداد ابرویی که به رنگ موهای خودت است، استفاده کنی.

مدل ابرو برای صورت گرد: مدل ابرو به شکل اس انگلیسی

در پایان، از مدلی به شکل حرف اس انگلیسی نام می‌بریم که مدل جالب دیگری برای کشیده نشان دادن صورت است و در ضمن به جذابیت تو نیز می‌افزاید.

بیشتر بخوانید: "گالری عکس مدل ابروی دخترانه و زیبا"

مطالب مرتبط

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل
زیبایی

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل