Yasaman

مدل ابرو برای صورت های کشیده و انتخاب مناسب برای زیبایی

مدل ابرو برای صورت های کشیده

مدل ابرو می‌تواند چهره تو را تغییر دهد و در نشان دادن زیبایی صورت و حالت چهره تأثیر زیادی دارد. امروز "یاسمن" می‌خواهد درباره مدل ابرو برای صورت های کشیده چند نکته را به تو بگوید. مثل همیشه با "یاسمن" همراه شو.

خیلی مهم است که برای صورت کشیده چه مدل ابرویی را انتخاب کنیم. انتخاب مدل ابروی هشت کامل برای این نوع صورت کاملاً اشتباه است. با مشخص کردن خطوط راهنما، به راحتی می‌توانی مدل ابروی مناسب را برای خودت بکشی.

بیشتر بخوانید: "مدل ابرو برای صورت گرد: چند ایده جالب و شنیدنی"

صورت کشیده و بلند، با مدل ابروی تخت و کوتاه، چهره را زیبا و شیک می‌کند و باعث می‌شود حالت کشیدگی صورت متعادل نشان داده شود.

تعیین شکل صورت:

برای این که آرایش بهتری داشته باشی و چهره زیباتری پیدا کنی، اولین قدم دانستن فرم صورت است. برای تعیین نوع صورت، موهای خود را کاملاً به سمت عقب بده و بدون هیچ نوع آرایشی، روبه‌روی آینه بایست. این طوری می‌توانی مدل صورت خود را بهتر بشناسی. در صورتی که صورت کشیده‌ای داری، "یاسمن" مناسب‌ترین مدل ابرو را به تو معرفی می‌کند.

مدل ابرو برای صورت های کشیده و جدیدترین طرح‌ها

صورت کشیده:

  • عرض پیشانی، استخوان گونه و فک به یک اندازه است.
  • چانه، تیز و برجسته است.
  • ظاهر صورت، کشیده و دراز است.

همان طور که قبلاً هم گفتیم، مدل ابروی کوتاه و صاف که انتهای آن کمی زاویه‌دار است، برای این مدل صورت عالی است. می‌توانی کمی تغییر در این مدل به وجود بیاوری. ابرو برای صورت کشیده می‌تواند صاف و حتی بدون زاویه باشد. برای این که جذابیت صورت بهتر نشان داده شود، از ابروهای مدل هشت با زاویه تند جداً دوری کن.

"گالری عکس مدل ابروی دخترانه و زیبا" اینجا بخوانید.

مطالب مرتبط

با گرایش‌های زیبایی پاییز ۲۰۱۷ برای مو آشنا بشو!
زیبایی

با گرایش‌های زیبایی پاییز ۲۰۱۷ برای مو آشنا بشو!