Yasaman

مدل آرایش چشم عروس با خط چشم‌های کلاسیک زیبا

مدل آرایش چشم عروس با خط چشم کلاسیک با دنباله صاف و سایه اکلیلی

برای مدل آرایش چشم عروس با توجه به سلیقه، لباس عروس و زیورآلات عروس می‌توان انواع آرایش‌های مات و براق را به کار برد. ما امروز چند مدل آرایش چشم عروس ساده را با استفاده از انواع خط چشم‌های کلاسیک دنباله‌دار به تو نشان می‌دهیم. ترکیب این خط چشم با سایه‌های انتخابی ما نتیجه زیبایی داده است؛ برای همین، امتحان کردن این مدل‌ها را به تو هم پیشنهاد می‌دهیم.

خط چشم کلاسیک با دنباله صاف و سایه براق:

این مدل آرایش چشم عروس ساده شامل خط چشم کلاسیک با ضخامت متوسط و دنباله‌ای کشیده، ولی نه زیاد بلند است. برای سایه پشت چشم‌ها هم از سایه اکلیلی بژ یا طلایی استفاده کن.

"مدل آرایش عروس ایرانی جدید با تونالیته‌های قرمز، صورتی، هلویی و نارنجی" را اینجا بخوانید.

مدل آرایش چشم عروس با خط چشم کلاسیک ساده و سایه ملایم و لایت

خط چشم کلاسیک ساده با سایه ملایم:

این مدل آرایش چشم عروس را می‌توانی بدون سایه نیز اجرا کنی؛ ولی در صورتی که دوست داری به چشمان خود حالت بدهی، استفاده از سایه قهوه‌ای تیره یا دودی در گوشه بیرونی پلک‌ها و روی خط فرورفتگی پلک پیشنهاد می‌شود.

مدل آرایش چشم عروس خط چشم باریک بدون دنباله و سایه تک رنگ

خط چشم باریک بدون دنباله:

در این مدل آرایش چشم عروس طبیعی از خط چشم بسیار باریک و ظریف برای پلک بالا استفاده شده و تمرکز بیشتر بر حالت دادن به چشم‌ها با استفاده از ترکیب سایه‌های مات و براق است.

مدل آرایش چشم عروس با خط چشم کلاسیک و دنباله گربه‌ای زیبا

خط چشم کلاسیک با دنباله گربه‌ای:

اگر آرایش‌های غلیظ‌تر را می‌پسندی، پیشنهاد ما استفاده از خط چشم کلاسیک با دنباله گربه‌ای و سایه‌های اکلیلی یا براق روشن مانند نقره‌ای و آبی آسمانی است.

بیشتر بخوانید:‌ "جدیدترین آرایش چشم عروس و سبک‌های متفاوت سال ۲۰۱۷"

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس