Yasaman

مدل آرایش ابرو چه تأثیری بر حالت چهره و جوان‌تر به نظر رسیدن دارد؟

مدل آرایش ابرو و جوان‌تر یا مسن‌تر به نظر رسیدن حالت چهره

ابروها یکی از عوامل مهم در زیبایی چهره هستند؛ به همین دلیل هم مهم است که از آنها مراقبت کنیم. مدل آرایش ابرو با گذر زمان از فرهنگ هر دوره زمانی تأثیر می‌گیرد. این را نیز باید بدانی که ابروها فقط در زیبایی چهره اهمیت ندارند؛ بلکه می‌توانند ما را جوان‌تر نیز نشان دهند!

زمانی که مدل آرایش ابرو را به درستی انتخاب کنی و مهم‌ترین نکته‌ها را برای زیبایی چهره خود بدانی، می‌توانی به بهترین حالت ابرو دست یابی و حتی ظاهر خود را جوان‌تر نشان دهی!

ما در اینجا به برخی از اشتباهات معمول در مدل آرایش ابرو و همچنین، روش مراقبت از ابروها اشاره می‌کنیم و به تو می‌گوییم که چرا ابروها در زیبایی ساختار چهره بسیار مؤثر هستند.

"کشیدن مدل آرایش ابرو را با روشی اصولی یاد بگیر!" را اینجا بخوانید.

اگر از آرایشگران حرفه‌ای سؤال کنی که آیا واقعاً مدل آرایش ابرو در حالت چهره اهمیت دارد یا نه، مطمئن باش پاسخ آن‌ها این است: ۱۰۰ درصد!

به همین دلیل است که مراقبت از ابروها با افزایش سن اهمیت بیشتری پیدا می‌کند و نازک شدن ابروها و از دست رفتن حالت یا رنگ طبیعی آن‌ها می‌تواند ما را مسن‌تر نشان دهد.

مدل آرایش ابرو اگر متناسب با حالت چهره انتخاب شود، می‌تواند مانند مدل موی مناسب عمل کند. زمانی که مدل موی واقعاً منتاسب و زیبایی را برای خود انتخاب کنی، حتی می‌توانی سن و سالت را نیز پنهان کنی! درست مانند مدل آرایش ابرو که اجرای آن حداکثر ۱۵ دقیقه طول می‌کشد!

ابروهای ضخیم و پرپشت، در واقع نشانه‌ای از جوانی هستند و هر چه نازک‌تر باشند، سن را بیشتر نشان می‌دهند. ریزش موهای ابرو، دلیل اصلی نازک شدن ابروها است که می‌توان آن را با مدل آرایش ابرو اصلاح کرد.

اگر به طور طبيعی ابروهایی نازک داری، نباید فکر کنی که پايان دنيا فرا رسیده است! تو با انتخاب مدل آرایش ابرو مناسب صورت خود به راحتی می‌توانی این مشکل را رفع کنی! برای این منظور، استفاده از محصولاتی مانند ریمل، مداد و سایه ابرو مفید است. هنگام استفاده از این لوازم تنها باید اطمینان حاصل کنی که از محصول مناسب و باکیفیت برای مدل آرایش ابرو استفاده می‌کنی.

یکی از مشکلات اساسی در حالت ابروها این است که تاج ابروها کوتاه شده یا فاصله بین دو ابرو زیاد شده است. مشکل مهم دیگر کوتاه شدن دنباله ابروها است که این نیز با انتخاب مدل آرایش ابرو متناسب با حالت چهره قابل رفع است.

با کمی دقت و امتحان کردن مدل‌های مختلف ابرو از ابروهای هشتی گرفته تا کمانی، می‌توانی بهترین مدل آرایش ابرو را برای خود پیدا کنی. در ضمن، دقت کن در مدل آرایش ابرو کاری نکنی که چشم‌ها ریز یا خسته دیده شوند یا اصلاً در صورت جلب توجه نکنند. معمولاً مدل آرایش ابرو به شکل قوسی باعث می‌شود که چشم‌ها جوان‌تر و بانشاط‌تر دیده شوند.

برای اصلاح حالت ابروها و انتخاب مدل آرایش ابرو متناسب با چهره راه‌های زیادی وجود دارد که مهم‌ترین آن‌ها تعیین مرز ابتدا و انتهایی ابروها با کمک قرار دادن مداد روی بینی است.

نکته مهم دیگر در این زمینه، خاکستری شدن موهای ابرو است که چهره را مسن‌تر از آنچه که هستی، نشان می‌دهد. برای رفع این مشکل نیز توصیه می‌شود حتماً ابروهای خاکستری خود را رنگ کنی. بهترین رنگ برای ابروها هم سایه‌های متفاوت رنگ قهوه‌ای است. در ضمن، در مدل آرایش ابرو دقت کن که ابروها زیاد شلوغ و درهم و برهم نباشند؛ چون باعث می‌شوند چشم‌ها بیش از حد ریز به نظر برسند.

بیشتر بخوانید: "آیا می‌دانی ضروری‌ترین وسایل آرایش ابرو کدام‌ها هستند؟"

مواضيع ذات صلة

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد
آرایش

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد