Yasaman

مدل‌های مختلف شینیون موی کوتاه و کم پشت

شینیون موی کوتاه و کم پشت با مدل‌های متنوع

بیشتر خانم‌هایی که موهای کوتاه دارند، از مدل دادن به آن‌ها ناامید می‌شوند و فکر می‌کنند دیگر نمی‌توانند مدل‌های زیبای موها را تجربه کنند؛ چه برسد به این که موهای کم‌پشتی هم داشته باشند! اما باید بدانی که شینیون، جزو مدل‌هایی است که می‌تواند برای این نوع موها مناسب باشد!

در اینجا مدل‌های متنوع برای شینیون موی کوتاه و کم پشت را ببین و به کمک این ایده‌ها، هم موهای کوتاه خود را آراسته کن و هم آن‌ها را پرپشت‌تر نشان بده.

مدل‌های متنوع شینیون موی کوتاه و کم پشت: شینیون پایین موها با اکسسوری

شینیون پایین موها با اکسسوری در این مدل، پایین موها پیچیده شده و در پشت سر قرار گرفته است. اکسسوری یکطرفه پشت سر، کامل کننده کار است.

"مدل‌های ساده برای شینیون موی کوتاه در خانه" را اینجا بخوانید.

مدل‌های متنوع شینیون موی کوتاه و کم پشت: شینیون سه گره‌ای

شینیون سه گره‌ای اگر موهای کم‌پشت داری، این مدل شینیون پشت سر سه گره‌ای کاملاً مناسب توست و موهایت را پرپشت‌تر نشان می‌دهد.

مدل‌های متنوع شینیون موی کوتاه و کم پشت: شینیون تک گره‌ای در پشت سر

شینیون تک گره‌ای در پشت سر برای این مدل شینیون موی کوتاه و کم پشت، موهای کوتاه خود را به راحتی با یک تک‌گره در پشت سر جمع کن. اگر دوست داری، می‌توانی این گره را به صورت یکطرفه هم ببندی و جلوی موها را هم به شکل یکطرفه مدل بدهی.

مدل‌های متنوع شینیون موی کوتاه و کم پشت: شینیون پایین سر با اکسسوری

شینیون پایین سر با اکسسوری موهای کوتاه و کم‌پشت خود را در پایین سر به صورت گوجه‌ای جمع کن و یک دسته صاف از آن‌ها را دور گره شینیون بپیچ. حالا با استفاده از سنجاق، گره را روی دسته موها در جای خود محکم کن.

بیشتر بخوانید: "مدل موی کوتاه ۲۰۱۷ مناسب رنگ موهای مختلف"

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟