Yasaman

سبک‌های مدرن میکاپ که در آرايش جديد عروس رد شده‌اند!

مدرن‌ترین سبک‌های میکاپ که در آرايش جديد عروس رد شده‌اند

از آنجا که قواعد مد و آرایش قطعاً در طول زمان تغییر می‌کنند، با تماشای عکس‌های عروسی پدر و مادر یا نسل پیش از خود پی به این تغییرات خواهی برد. ولی برخی از سبک‌های مدرن میکاپ نیز وجود دارند که نباید در آرايش جديد عروس به کار بروند.

اگر به دنبال مدل های آرايش جديد عروس هستی، باید بدانی که از کدام سبک‌های مدرن میکاپ برای این منظور استفاده نکنی. در ادامه، مدرن‌ترین سبک‌های میکاپ را که برای استفاده در مراسم عروسی باید با دیده تردید به آن‌ها بنگری، به تو معرفی می‌کنیم.

"بهترین مدل آرایش عروس با توجه به شخصیت تو" را اینجا بخوانید. آرایش چشم دودی:

آرایش چشم دودی می‌تواند در عکس‌ها بسیار زیبا به نظر برسد؛ ولی در برخورد رو در رو بسیار سنگین و غلیظ است. بعضی از عروس‌ها فکر می‌کنند که دوست دارند در روز بزرگ زندگی خود میکاپ چشم دودی داشته باشند؛ ولی زمانی که آرایشگرشان آن را اجرا می‌کند، از دیدن قیافه خود در آینه وحشت‌زده می‌شوند؛ زیرا ظاهرشان کاملاً متفاوت از گذشته به نظر می‌رسد!

تو می‌خواهی که در روز ازدواجت بهترین ظاهر را داشته باشی؛ نه این که فردی کاملاً جدید به نظر برسی! بنابراین، اگر قبلاً هرگز آرایش چشم دودی نداشتی، روز عروسی زمان مناسبی برای امتحان کردن آن نیست! باید بدانی که این سبک در آرايش جديد عروس نیز جایی ندارد!

زرق و برق و درخشش زیاد:

اگرچه این سبک سرگرم‌کننده و جالب به نظر می‌رسد؛ ولی زرق و برق زیادی می‌تواند تو را مانند بچه‌ها نشان دهد. استفاده از سایه‌های براق و ملایم برای چشم‌ها مناسب است؛ ولی درخشش زیاد روی پلک‌ها یا هر جای دیگر صورت، ظاهر چندان خوبی نخواهد داشت.

کانتورینگ صورت:

کانتورینگ سبکی است که هرگز نمی‌میرد؛ به خصوص زمانی که با استفاده از رنگ‌های برنزی و هایلایتر انجام می‌شود. هنگامی که از پالت کانتورینگ استفاده می‌کنی، مطمئناً عکس‌هایی جذاب خواهی داشت؛ ولی در مقابل، تمام مهمانان خطوط سنگین کانتورینگ را روی صورت تو خواهند دید. پس بهتر است که در آرايش جديد عروس از این سبک صرف‌نظر کنی!

استفاده بیش از حد از هایلایتر:

هایلایتر می‌تواند صورت را درخشان و پر زرق و برق نشان دهد که برای عکس انداختن فوق‌العاده است؛ ولی هشدار مهم این است که استفاده بیش از حد از آن می‌تواند پوست را خیس و بیش از حد براق نشان دهد.

پلک‌های براق:

این سبک که توسط "کایلی جنر" Kylie Jenner کامل شد، نوعی ترفند و حقه است که با استفاده از سایه‌های براق روشن یا وازلین روی پلک‌ها اجرا می‌شود. به طور کلی، اجرای این سبک دشوار است و حتی اگر هم بتوانی آن را درست اجرا کنی، غیرممکن است که در تمام طول شب دوام بیاورد. پس این سبک را رها کن و برای آرايش جديد عروس خود به دنبال شیوه‌هایی طبیعی‌تر با قدرت ماندگاری بیشتر باش.

بیشتر بخوانید: "گالری عکسهای آرایش عروس زیبا برای بهار"

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس