Yasaman

سبک‌های پرطرفدار مراسم عروسی در سال ۲۰۱۸

پرطرفدارترین سبک‌های مراسم عروسی در سال ۲۰۱۸

سبک‌های برگزاری مراسم عروسی همیشه تغییر می‌کنند؛ در حالی که برخی از این سبک‌ها تنها با تغییراتی کوچک، ولی غیر منتظره ایجاد می‌شوند. برخی اوقات لباس‌های عروس زیبا و گران قیمت مد می‌شوند و برخی اوقات نیز لباس‌های ساده پرطرفدار می‌شوند.

در حالی که برخی از سبک‌های برگزاری مراسم عروسی در سال ۲۰۱۷ هنوز هم محبوبیت دارند، در سال ۲۰۱۸ برخی رویه‌های جدید و مدرن جایگزین سبک‌های قدیمی شده‌اند.

اگر دوست داری زیباترین مراسم ازدواج را با پرطرفدارترین سبک‌های سال ۲۰۱۸ داشته باشی، در ادامه رویه‌های محبوب سال جدید را برای برگزاری مراسم عروسی بخوان و برای عروسی خود از قبل برنامه‌ریزی کن.

"با این ایده‌های صرفه‌جویی، مراسم عروسی رؤیایی خودت را برگزار کن!" را اینجا بخوانید.

۱. لباس عروس با یقه دانتل بسته: این سبک لباس عروس هر چند که بیشتر در سال ۲۰۱۷ رواج پیدا کرد، ولی در سال ۲۰۱۸ نیز هنوز محبوبیت دارد. این نوع پیراهن‌ها بیشتر به شکل دکلته با یقه گرد توری از جنس دانتل ظریف و نامرئی هستند.

۲. لباس عروس صورتی: معمولاً عروس‌ها لباس عروس سفید را برای مهمانی ازدواج خود انتخاب می‌کنند؛ ولی در سال ۲۰۱۸ لباس عروس‌های صورتی روشن نیز طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند.

۳. لباس عروس با یقه ایستاده: لباس عروس با یقه بسته و ایستاده که دور گردن را می‌پوشاند، گزینه‌ای مناسب برای عروس‌هایی است که دوست دارند در روز ازدواج خود خاص باشند.

۴. لباس عروس سفید و مشکی: استفاده از لباس عروس سفید با اکسسوری‌های کوچک مشکی مانند کمربند سیاه، گرایشی پرطرفدار برای انتخاب لباس عروس در سال ۲۰۱۸ است.

۵. رژ لب شاه‌توتی: رژ لب شاه‌توتی برای هر تونالیته پوستی مناسب است و دندان‌ها را نیز سفیدتر نشان می‌دهد.

۶. مراسم عروسی پرجمعیت: سبک‌های مراسم عروسی در سال ۲۰۱۸ در دو دسته مختلف قرار می‌گیرند: مراسم پرجمعیت و شلوغ و مهمانی‌های کوچک و ساده. بسیاری از عروس‌ها برای برگزاری مراسم عروسی زیبای خود در سال ۲۰۱۸ فهرست بلند بالایی از مهمانان تهیه می‌کنند تا مهمانی ازدواج پرجمعیت و شلوغی داشته باشند.

بیشتر بخوانید: "مواردی که هیچ کسی درباره مراسم عروسی به تو نمی‌گوید!"

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس