Yasaman

زیباترین مدل مو برای عروسی مناسب موهای نیمه بلند و بلند

زیباترین مدل مو برای عروسی مناسب موهای نیمه بلند و بلند: بافت مو دور سر با اکسسوری‌

قطعاً وقتی پای مراسم مهمی مانند عروسی در میان باشد، نباید رسیدگی به ظاهر را سرسری گرفت؛ حتی می‌توان گفت باید هر نکته کوچک و به نظر بی‌اهمیتی را هم مهم انگاشت و به کوچک‌ترین جزئیات نیز توجه کرد! به همین دلیل، ما زیباترین مدل مو برای عروسی را مناسب خانم‌هایی که موهای بلند یا نیمه بلند دارند، به تو پیشنهاد می‌دهیم.

در ضمن، باید گفت که اگر موهای کوتاهی داری، لازم نیست کوچک‌ترین نگرانی به خود راه بدهی! امروزه روش‌هایی مانند اکستنشن و استفاده از موی اضافه، کار مدل دادن به موها را بسیار راحت کرده‌اند!

بافت مو دور سر با اکسسوری‌های طبیعی: موهای بلند را می‌توان به سبکی زیبا و به شکل شل (تصویر بالا) بافت و آن را دور سر پیچاند. اکسسوری‌های زیبا، این مدل مو برای عروسی را کامل می‌کنند.

"مدل موی زیبا برای عروسی به روش شینیون" را اینجا بخوانید.

زیباترین مدل مو برای عروسی مناسب موهای نیمه بلند و بلند: مدل باز با گره پشت سر

موهای باز با گره پشت سر: صد البته که این مدل روی موهای های‌لایت و امبری بسیار زیباتر خواهد شد! موها از دو طرف سر به دو قسمت تقسیم شده و پیچ خورده‌اند؛ سپس پشت سر جمع شده و با استفاده از اکسسوری تزئین شده‌اند. انتهای موهای باز هم پیچیده یا با اتوی مو مدل داده می‌شود.

زیباترین مدل مو برای عروسی مناسب موهای نیمه بلند و بلند: شینیون جمع بالای سر

شینیون بالای سر: اگر دوست داری موهای تو از همه طرف صاف و کشیده باشند، می‌توانی آن‌ها را با گره شینیون در بالای سر جمع کنی. این مدل برای عروس خانم‌هایی که قد یا گردن کوتاهی دارند، بسیار مناسب است. اکسسوری کنار شینیون نیز بر زیبایی موها می‌افزاید.

زیباترین مدل مو برای عروسی مناسب موهای نیمه بلند و بلند: مدل باز با فرق یکطرفه

موهای باز با فرق یکطرفه: در این مدل، فرق جلوی سر به صورت یکطرفه است و تمام موها پیچیده و با استفاده از تافت ثابت شده‌اند. پس از حالت دادن، موهای کنار سر با استفاده از سنجاق در پشت و بالای سر جمع می‌شوند. انتهای آن‌ها نیز آزادانه روی شانه‌های عروس قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید: "مدل موی عروس جدید برای عروس خانم‌های مو مشکی"

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس