Yasaman

لوازم آرایشی گیاهی برای پوست‌های حساس از برند Kjaer Weis

لوازم آرایشی گیاهی برای خانم‌هایی که طبیعت را دوست دارند

لوازم آرایشی گیاهی، به دلیل استفاده نکردن از چربی‌های حیوانی، برای پوست بسیار مفیدند. برای مثال، در تهیه کرم پودرهای گیاهی از روغن نارگیل و روغن بادم استفاده می‌شود. روغن جوجوبا و روغن بادام شیرین نیز برای افزایش خاصیت ارتجاعی پوست و از بین بردن چین و چروک‌ها به این محصولات آرایشی اضافه می‌شوند. بنابراین، می‌توان گفت که استفاده از لوازم آرایشی گیاهی ۱۰۰ درصد به نفع زیبایی و سلامتی پوست تو است!

بیشتر بخوانید: "لوازم آرایشی بورژوآ Bourjois، انتخاب خانم‌های عاشق نوآوری در سبک آرایش"

یکی از برندهای باکیفیت تولید لوازم آرایشی گیاهی، برند آمریکایی Kjaer Weis است که آرایشگر معروف آمریکایی، Kirsten Kjaer Weis آن را در ایتالیا راه‌اندازی کرد. تأکید اصلی این برند بر لوازم آرایشی ارگانیک است تا حتی خانم‌هایی که پوست حساس دارند نیز به راحتی بتوانند از لوازم آرایشی گیاهی آن استفاده کنند. Kirsten Kjaer Weis بر این باور است که زنان شایسته این هستند که از بهترین مواد برای پوست خود استفاده کنند و این هدفی است که وی برای آن تلاش می‌کند: لوازم آرایشی گیاهی با فرمولاسیونی طبیعی و بدون ضرر برای انواع پوست‌ها.

محصولات آرایشی و بهداشتی Kjaer Weis فاقد گلوتن هستند و با استفاده از مواد طبیعی و ارگانیک و بدون سیلیکون و رایحه‌های مصنوعی تولید شده‌اند. پس هیچ‌گونه ضرری برای پوست ندارند و نه تنها آسیبی به آن نمی‌رسانند، بلکه بر زیبایی و سلامت آن نیز می‌افزایند.

به عنوان کلام پایانی باید گفت که با استفاده از لوازم آرایشی گیاهی، هیچ‌کس متوجه نخواهد شد که تو آرایش کرده‌ای و دیگران تنها متوجه زیبایی بی‌نظیر پوستت خواهند شد!

"کرم پودر دیور Dior برای مراقبت از انواع پوست‌ها" را اینجا بخوانید.

مطالب مرتبط

شگردهای آرایش لب های باریک برای زیباتر نشان دادن آن‌ها
آرایش

شگردهای آرایش لب های باریک برای زیباتر نشان دادن آن‌ها