Yasaman

لباس عروس پرنسسی در رنگ‌های مختلف برای عروس‌هایی که می‌خواهند متفاوت باشند

لباس عروس پرنسسی در رنگ‌های متفاوت

مدل لباس عروس پرنسسی، هم باشکوه و جذاب است و هم ما را به دنیای افسانه‌ای دختران زیبا و افسونگر می‌برد! جذابیت این نوع لباس بیشتر مربوط به دامن پف‌دار و بلندی است که تا حدی، یادآور سبک‌های کلاسیک است. اگر تا به حال به این مدل لباس عروس فکر نکرده‌ای، باید به تو بگوییم که یکی از گزینه‌های فوق‌العاده را برای این که متفاوت به نظر برسی، نادیده گرفته‌ای!

ما در اینجا جدیدترین مدل‌های لباس عروس پرنسسی را در رنگ‌های مختلف برای تو گرد آورده‌ایم تا پیش از انتخاب، این مدل‌های متنوع را هم ببینی.

لباس عروس پرنسسی با یقه هفت پفی:

لباسی باشکوه (تصویر بالا) که با یقه هفت، کمر زیبا، دامن توری چند لایه پف‌دار و رنگ آبی دوست‌داشتنی خود، بسیار جالب به نظر می‌رسد.

"زيباترين لباس عروس دوخت انگلستان با دامن دنباله‌دار" را اینجا بخوانید.

لباس عروس پرنسسی مروارید دوزی شده به رنگ صورتی

لباس عروس پرنسسی مروارید دوزی شده:

این لباس پرنسسی صورتی با مدل زیبای بالاتنه و بندهای روی شانه، سبک کلاسیک دارد و با مروارید دوزی روی بالاتنه و دامن توری چند لایه خود جذاب‌تر شده است.

لباس عروس پرنسسی با بالاتنه گیپور به رنگ قرمز

لباس عروس پرنسسی با بالاتنه گیپور:

مدلی خاص به رنگ قرمز زنده که یقه هفت و جنس گیپور بالاتنه، از آن لباسی متفاوت ساخته است. اکسسوری نقره‌ای که در ناحیه کمر کار گذاشته شده، این لباس را مناسب ست کردن با تاج عروس و زیورآلات نقره‌ای و طلای سفید کرده است.

لباس عروس پرنسسی با یقه هفت توری به رنگ صورتی

لباس عروس پرنسسی با یقه هفت توری:

مدل ویژه بالاتنه لباس از جنس گیپور با یقه هفت و توری که مانند شنل روی یقه قرار گرفته، این لباس عروس صورتی را در تناسب کامل با دامن پف‌دار ساده آن قرار داده است.

لباس عروس پرنسسی قرمز با دامن پفی

لباس عروس پرنسسی قرمز با دامن پفی مدل‌دار:

ویژگی خاص این لباس، مدل دامن پف‌دار آن است. بالاتنه لباس نیز از گیپور قرمز با یقه گرد دوخته شده و اکسسوری و پولک‌دوزی‌های نقره ای تکمیل‌کننده کار هستند. تاج عروس نقره‌ای و ست جواهرات طلای سفید، بهترین انتخاب برای همراهی با این مدل لباس عروس پرنسسی هستند.

بیشتر بخوانید: "مدل های لباس عروس جدید ریون، گیپور و دانتل"

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس