Yasaman

آیا سیر برای رشد ابرو و تقویت موهای آن مفید است؟

چطور از سیر برای رشد ابرو و تقویت موهای آن استفاده کنیم؟

همه خانم‌ها می‌دانند که داشتن ابروهای ضخیم و پهن‌تر می‌تواند به زیبایی چشم‌ها کمک کند. بسیاری از زنان هم هر روز رؤیای داشتن ابروهایی ضخیم و پرپشت را در سر می‌پرورانند؛ ولی نمی‌دانند چطور باید به این هدف برسند! ما در اینجا ترفند استفاده از سیر برای رشد ابرو را پیش پای تو قرار می‌دهیم!

معمولاً موهای ابرو بر اثر تماس مستقیم با سموم و اشعه‌های مضر خورشید، مثل موی سر، ضعیف می‌شوند. در اینجا است که استفاده از سیر برای رشد ابرو به کمک تو می‌آید!

ترفند طبیعی به کار بردن سیر برای رشد ابرو می‌تواند به تقویت ابروها و ضخیم و پرپشت شدن آن‌ها کمک کند. پس با استفاده از این ماده خوراکی مفید ولی بدبو، به جنگ ریزش ابروها برو!

"خواص معجزه‌گر چند ماده طبیعی برای تقویت ابرو و مژه" را اینجا بخوانید.

چگونه از سیر برای رشد ابرو و داشتن ابروهایی ضخیم و پرپشت استفاده کنم؟

ترکیبات گوگردی موجود در سیر به عنوان عامل رشد موها، باعث افزایش رشد و ضخامت ابروها می‌شود. اگرچه سیر بوی خوبی ندارد، ولی در زمینه تقویت ابروها معجزه می‌کند! پس اگر می‌خواهی ابروهایی ضخیم داشته باشی، باید رایحه بد سیر را فراموش و هر روز از آن استفاده کنی!

برای این منظور، یک بته سیر را در هاون بکوب. سپس با دقت آن را روی ابروهای خود بمال. مراقب باش که سیر یا آب آن وارد چشم‌هایت نشود؛ چون باعث سوزش آن‌ها می‌شود.

۳۰ دقیقه صبر کن؛ سپس ابروهایت را با آب شست‌وشو بده. این کار را دست‌کم ۳ بار در هفته تکرار کن. حال که به فایده سیر برای رشد ابرو پی بردی، از این درمان طبیعی و معجزه‌آسای طبیعت برای زیبای بیشتر خودت بهره بگیر.

بیشتر بخوانید: "برای پر شدن ابرو چه کارهایی باید انجام داد؟"

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟