Yasaman

اگر تمام نوشیدنی‌ها را با آب جایگزین کنیم چه اتفاقی می‌افتد؟

آیا می‌دانی با نوشیدن آب چه اتفاقی می‌افتد

آیا می‌توانی دنیایی را تصور کنی که در آن قهوه، شیرموز، آبمیوه و دیگر نوشیدنی‌های رنگارنگ دیگری که در طول روز می‌نوشیم، وجود نداشته باشند؟ آیا دوست داری بدانی این دنیا چگونه است؟ دنیایی که در آن، به جای نوشیدنی‌های متفاوت، تنها آب برای نوشیدن وجود داشته باشد! در ادامه "یاسمن" تو را با این دنیا آشنا می‌کند و به تو می‌گوید که اگر به جای نوشیدنی‌های دیگر، تنها آب بنوشی چه اتفاقی می‌افتد.

۱. سریع‌تر لاغر می‌کنی

اگر ورزش و رژیم‌های غذایی متفاوت برای تو مؤثر نبوده‌اند، آب تمام آنها را جبران می‌کند! اگر در طول ۹ روز، تنها آب بنوشی و دور نوشیدنی‌های دیگر را خط بکشی، می‌توانی میزان کالری بسیار زیادی را بسوزانی!

بیشتر بخوانید: "آیا می‌دانی با خوردن دو تخم مرغ در روز، چه اتفاقی در بدن تو می‌افتد؟"

۲. انرژی بیشتری خواهی داشت

همین آب بهترین بهبود دهنده متابولیسم بدن است. اگر درست در آغاز روز، ۵۰۰ میلی‌لیتر آب بنوشی، مطمئناً حدود ۳۰٪ افزایش متابولیسم بدن خودت را شاهد خواهی بود. این بدان معنا است که کلی انرژی اضافی خواهی داشت!

۳. عملکرد مغز تو بهتر می‌شود

اگر دوست داری عملکرد مغز و تمرکز تو بیشتر شود، باید آب بنوشی. نوشیدن آب می‌تواند درجا ذهن و مغز تو را بیدار کند! از آنجایی که ۷۵ تا ۸۵ درصد از مغز تو متشکل از آب است، نوشیدن آب می‌تواند تأثیرات شگفت‌انگیزی در تمرکز تو داشته باشد.

۴. می‌توانی اشتهای خودت را کنترل کنی

مصرف نوشیدنی‌های پرکالری از مشکلات تغذیه‌ای مهمی برای همه است، به خصوص زمانی که تحت فشار و استرس هستیم. با این حال، اگر دوست داری این مشکل را حل کنی، می‌توانی روی آب حساب کنی. اگر مرتب آب بنوشی، احساس سیری بیشتری خواهی داشت.

"برای آب شدن شکم چه صبحانه‌ای بخوریم؟ "یاسمن" بهترین فرمول صبحانه را به تو می‌گوید!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن